2 BALONOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW

Vichy, Francja, 30.08 - 6.09.2014 r.

W mistrzostwach wystartowało 31 zawodników z 15 państw. Równolegle z mistrzostwami juniorów na lotnisku rozegrano start do 58 Zawodów o Puchar Gordona Bennetta

Rozegrane konkurencje

1 lot, 1.09


- 1) konkurencja wygrał; Laure de Coligny, Francja 1000 pkt.
- 2) konkurencja wygrała; Agne Simonayiciute, Litwa 997 pkt.


2 lot, 2,09


- 3) konkurencja wygrał; Anders Hvid, Dania 1000 pkt.
- 4) konkurencja wygrał; Angus Peart, Australia 1000 pkt.
- 5) konkurencja wygrał; Jan Suchy, Czechy 1000 pkt.
- 6) konkurencja wygrał; Laurynas Komza, Litwa 1000 pkt.
- 7) konkurencja wygrał; Markus Dikran Kalousdian, Brazylia 960 pkt.


3 lot, 2.09


- 8) konkurencja wygrał; Clement Seigeot, Francja 1000 pkt.
- 9) konkurencja wygrał; Stephanie Bareford, Wielka Brytania 1000 pkt.


4 lot, 3.09


- 10) konkurencja wygrał; Kevin Allemand, Francja 1000 pkt.
- 11) konkurencja wygrał; Pascal Kreins, Niemcy 1000 pkt.
- 12) konkurencja wygrał; David Spildooren, Belgia 1000 pkt.
- 13) konkurencja wygrał; Clement Seigeot, Francja 1000 pkt.


5 lot, 3.09


- 14) konkurencja wygrał; Anders Hvid, Dania 1000 pkt.
- 15) konkurencja wygrał; Clement Seigeot, Francja 1000 pkt.


6 lot, 4.09


- 16) konkurencja wygrał; Markus Dicran Kalousdian, Brazylia 1000 pkt.
- 17) konkurencja wygrał; Kevin Allemand, Francja 1000 pkt.
- 18) konkurencja wygrał; Rokas Kostiuskevicius, Litwa 945 pkt.
- 19) konkurencja wygrał; Stephanie Bareford, Wielka Brytania 1000 pkt.
- 20) konkurencja wygrał; Anders Hvid, Dania 1000 pkt.


7 lot, 4.09


- 21) konkurencja wygrał; Pascal Kreins, Niemcy 1000 pkt.
- 22) konkurencja wygrał; Thomas Postl, Austria 1000 pkt.


8 lot, 5.09


- 23) konkurencja wygrał; Laurynas Komza, Litwa 1000 pkt.
- 24) konkurencja wygrał; Ilya Vertiprakhov, Rosja 1000 pkt.
- 25) konkurencja wygrał; Stephanie Bareford, Wielka Brytania 1000 pkt.
- 26) konkurencja wygrał; Kevin Allemand, Francja 1000 pkt.
- 27) konkurencja wygrał; Laure De Coligny, Francja 1000 pkt.


9 lot, 5.09


- 28) konkurencja wygrał; Stefan Peter Schweighofer, Austria 1000 pkt.

Film przybliżający zmagania

Logo mistrzostw

Wyniki końcowe - indywidualnie - 31 zawodników

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Dominic BAREFORDWielka BrytaniaEC-LIR20976
2Rokas KOSTIUSKEVICIUSLitwab. d.20819
3Clement SEIGEOTFrancjaF-HOTT20197
4Kevin ALLEMANDFrancjaF-HEED19142
5Jan SUCHYCzechyOK-088318949
6Staphanie BEREFORDWielka BrytaniaG-CHSP17808
7Laure de COLIGNYFrancjaF-HELC17803
8Pascal KREINSNiemcyD-OMFD17652
9Markus Dikran KALOUSDIANBrazyliaEVONIC17612
10Laurynas KOMZALitwaLY-OPA17530
17Tomasz FILUSPolskaSP-BDL "LOT"14441
25Dawid BAUTAPolskaSP-BER12396