4 BALONOWE MISTRZOSTWA EUROPY KOBIET

Leszno, Polska, 4 - 9.09.2017

W zawodach wystartowało 28 zawodniczek z 12 państw

Link do strony mistrzostw

Logo

Plakaz z zawodów

Rozegrane konkurencje

1) lot 6.09, 1 konkurencja - fly in, wygrała; Renata NARBUTE Litwa 1000 pkt.

2 konkurencja - judge declared goal, wygrała; Leva SKELE Łotwa 1000 pkt.

3 konkurencja - judge declared goal, wygrała; Diana NASONOVA Rosja 1000 pkt.

4 konkurencja - 3D Sharpe task, wygrała; Agne SIMONAVICIUTE Litwa 1000 pkt.

5 konkurencja - hesitation waltz, wygrała; Joanna BIEDERMAN, Polska, 1000 pkt.

6 konkurencja - fly on flight, wygrała Ewa PRAWICKA-LINKE Polska, 1000 pkt.

2) lot, 6.09, 7 konkurencja - Hare and hounds; wygrała; Lindsay MUIR, Wielka Brytania 1000 pkt.

3) lot 7,09, 8 konkurencja - hesitation waltz, wygrała; Julia SELEZNEVA Rosja 1000 pkt.

9 konkurencja - race to an area, wygrała; Daiva RAKAUSKAITE Litwa, 1000 pkt.

4) lot 8. 09, 10 konkurencja - fly in flight, wygrała; Beata CHOMA, Polska 1000 pkt.

11 konkurencja - judge deklared goal, wygrała; Daiva RAKAUSKAITE Litwa 1000 pkt.

12 konkurencja - judge declared goal, wygrała; Elisabeth KINDERMANN Austria 1000 pkt.

13 konkurencja - hesitation waltz, wygrała; Ewa PRAWICKA-LINKE Polska 1000 pkt.

14 konkurencja - 3D sharpe task, wygrała; Lindsay MUIR, Wielka Brytania, 1000 pkt.

15 konkurencja - fly on flight, wygrała; Constanca LLADO-GAMBIN Hiszpania 1000 pkt.

5) lot 8. 09 16 konkurencja - fly in flight, wygrała; Beata CHOMA Polska 1000 pkt.

17 konkurencja - judge declaret goal, wygrała; Agne SIMONAVICIUTE Litwa 1000 pkt.

18 konkurencja - hesitation waltz, wygrała; Migle VAITULEVICIUTE Litwa 1000 pkt.

Wyniki końcowe - indywidualnie - 28 zawodniczek

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Beata CHOMAPolskaTYSKIE14127
2Agne SIMONAVICIUTELitwaLY-RRV14026
3Elizabeth KINDERMANNAustriaI FEEL SLOVENIA12177
4Lindsai MUIRWielka BrytaniaHEBE11942
5Daiva RAKAUSKAITELitwaLY-LTU11617
6Migle VAITELEVICIUTELitwaGUBERNIJA 11169
7Kristina VEVEREŁotwaGAISA SKUPSTS (KISS)10895
8Sylvia MEINLNiemcyMISTRAL RACER10649
9Daria DUDKIEWICZ-GOŁAWSKAPolskaNIFARES10515
10Sanne HAARHUISHolandiaThe FOOL10449
11Ewa PRAWICKA-LINKEPolskaLeszno10428
24Joanna BIEDERMANPolskaSP-BWL7320

Wyniki drużynowe

miejscekrajwynik
1Litwa606
2Polska589
3Wielka Brytania539
4Niemcy494
5Rosja488
6Łotwa487
7Holandia397