6 MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET

Arborg, Szwecja, 15 - 26.06.2011 r.

W zawodach wystartowało 47 zawodniczek z 12 państw

Rozegrane konkurencje

Klasa club

1) 15.06. konkurencja 129,3 km, wygrała; Amelie AUDIER, Francja, 84,0 km/h
2) 16.06. konkurencja 135,4 km, wygrała; Pavlina HORACKOVA, Czechy, 68,4 km/h
3) 18.06. konkurencja 151,4 km, wygrała; Atala LIRAN, WIELKA BRYTANIA, 84,9 km/h
4) 21.06. konkurencja obszarowa - wygrała; Agnete OLESON, DANIA, 267,9 km, 78,9 km/h
5) 22.06. konkurencja obszarowa - wygrała; Marta NAJFELD, POLSKA, 179,4 km, 41,9 km/h

klasa standard

1) 15.06. konkurencja 156,6 km, wygrała; Joanna BIEDERMANN, POLSKA, 105,5 km/h
2) 16.06. konkurencja 162,3 km, wygrała; Sue KUSSBACH, NIEMCY, 90,4 km/h
3) 18.06. konkurencja 173,0 km, wygrała; Helle LUNDGREN, DANIA, 114,1 km/h
4) 21.06. konkurencja obszarowa - wygrała Meike MÜLLER, NIEMCY, 304,0 km, 87,9 km/h
5) 25.06. konkurencja 158,1 km, wygrała; Joanna Biedermann, Polska, 69,8 km/h

Klasa 15 metrowa

1) 15.06. konkurencja 156,6 km, wygrała; Alena NETUSILOVA, CZECHY, 132,2 km/h
2) 16.06. konkurencja 94,6 km/h, wygrała; Anne DUCAROUGE, FRANCJA, 94,6 km/h
3) 18.06. konkurencja 173,0 km, wygrała; Anne DUCAROUGE, FRANCJA, 112,8 km/h
4) 21.06. konkurencja obszarowa - wygrała; Suzanne SCHÖDEL, NIEMCY, 320,3 km, 94,0 km/h
5) 22.06. konkurencja obszarowa - wygrała; Anne DUCAROUGE, FRANCJA, 202,8 km, 58,0 km/h

6) 25.06. konkurencja 158,1 km, wygrała; Jutta Sturm, Francja, 71,0 km/h

Logo zawodów

Wyniki końcowe - klasa standard - 16 zawodniczek

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Sue Claudia KUSSBACHNiemcyLS 8a2443.0000
2Gunilla LINDELLSzwecjaDiscus2432.0000
3Gaby HAERKERNNiemcyDiscus 2b2364.0000
4Meike MÜLLERNiemcyLS 82310.0000
5Kristen EICHHORNNiemcyLS 82305.0000
6Helle LUNDGRENDaniaLS 82276.0000
7Dana NOVAKOVACzechyLS 82244.0000
8Francesca AITKENWielka BrytaniaLS 82132.0000
9Jana VEPREKOVACzechyLS 82080.0000
10Celine MONTORIOFrancjaLS 81974.0000
13Joanna BIEDERMANPolskaLS 81838.0000

Wynikikońcowe - klasa 15 metrowa - 13 zawodniczek

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Susanne SCHÖDELNiemcyVentus 2ax2908.0000
2Anne DUCAROUGEFrancjaASG 292637.0000
3Alena NETUSILOVACzechyASG 29E2572.0000
4Annette KLOSSOKNiemcyASG 29E2564.0000
4Stefanie MÜHLNiemcyVentus 2ax2564.0000
6Margherita ACQUADERNIWłochyVentus 2ax2302.0000
7Lenka KUTHANOVACzechyASG 292215.0000
8Jutta STURMFrancjaVentus 2a2169.0000
9Anja KOHLRAUSCHNiemcyVentus 2a2126.0000
10Jana TRESLOVACzechyVentus 2ax2028.0000

Wyniki końcowe - klasa club - 18 zawodniczek

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Agnete OLSENSzwecjaLibelle Std.2434.0000
2Ayala LIRANWielka BrytaniaLibelle Std.2362.0000
3Amelie AUDIERFrancjaCirrus Std.2328.0000
4Marta NAJFELDPolskaJantar Std. 32265.0000
5Elizabeth SPARROWWielka BrytaniaCirrus Std.2090.0000
6Sabrina VOGTNiemcyLibelle Std.2026.0000
7Gloria STENFELTSzwecjaDiscus1987.0000
8Aude GRANGERAYFrancjaCirrus Std.1980.0000
9Orsolya DIOFASIWęgryASW 15B1975.0000
10Jane NASHWielka BrytaniaMosquito B1902.0000