4 Balonowe Mistrzostwa Europy Kobiet - Leszno

Udostępnij:

FacebookTwitter

Leszno, Polska, 04-09.09.2017

 

W mistrzostwach wystartowało 28 zawodniczek z 12 państw

 

 

Konkurencje

 

1) lot 6.09, 1 konkurencja – fly in, wygrała; Renata NARBUTE Litwa 1000 pkt.

2 konkurencja – judge declared goal, wygrała; Leva SKELE Łotwa 1000 pkt.

3 konkurencja – judge declared goal, wygrała; Diana NASONOVA Rosja 1000 pkt.

4 konkurencja – 3D Sharpe task, wygrała; Agne SIMONAVICIUTE Litwa 1000 pkt.

5 konkurencja – hesitation waltz, wygrała; Joanna BIEDERMAN, Polska, 1000 pkt.

6 konkurencja – fly on flight, wygrała Ewa PRAWICKA-LINKE Polska, 1000 pkt.

2) lot, 6.09, 7 konkurencja – Hare and hounds; wygrała; Lindsay MUIR, Wielka Brytania 1000 pkt.

3) lot 7,09, 8 konkurencja – hesitation waltz, wygrała; Julia SELEZNEVA Rosja 1000 pkt.

9 konkurencja – race to an area, wygrała; Daiva RAKAUSKAITE Litwa, 1000 pkt.

4) lot 8. 09, 10 konkurencja – fly in flight, wygrała; Beata CHOMA, Polska 1000 pkt.

11 konkurencja – judge deklared goal, wygrała; Daiva RAKAUSKAITE Litwa 1000 pkt.

12 konkurencja – judge declared goal, wygrała; Elisabeth KINDERMANN Austria 1000 pkt.

13 konkurencja – hesitation waltz, wygrała; Ewa PRAWICKA-LINKE Polska 1000 pkt.

14 konkurencja – 3D sharpe task, wygrała; Lindsay MUIR, Wielka Brytania, 1000 pkt.

15 konkurencja – fly on flight, wygrała; Constanca LLADO-GAMBIN Hiszpania 1000 pkt.

5) lot 8. 09 16 konkurencja – fly in flight, wygrała; Beata CHOMA Polska 1000 pkt.

17 konkurencja – judge declaret goal, wygrała; Agne SIMONAVICIUTE Litwa 1000 pkt.

18 konkurencja – hesitation waltz, wygrała; Migle VAITULEVICIUTE Litwa 1000 pkt.

Wyniki końcowe - rywalizowało 28 zawodniczek

MiejsceZawodnikKrajMaszynaWynik
9 Daria Dudkiewicz-Goławska Polska NIFARES 10515
1 Beata Choma Polska TYSKIE 14127
4 Lindsai Muir Wielka Brytania HEBE 11942
7 Kristina Vevere Litwa GAISA SKUPSTS (KISS) 10895
11 Ewa Prawicka-Linke Polska Leszno 10428.
3 Elizabeth Kindermann Austria I FEEL SLOVENIA 12177
5 Daiva Rakauskaite Litwa LY-LTU 11617
8 Sylvia Meinl Niemcy MISTRAL RACER 10649
2 Agne Simonaviciute Litwa LY-RRV 14026
6 Migle Vaiteleviciute Litwa GUBERNIJA 11169
10 Sanne Haarhuis Holandia The FOOL 10449

Wyniki drużynowe

MiejsceKrajWynik
4 Niemcy 494.0
3 Wielka Brytania 539.0
2 Polska 589.0
7 Holandia 397.0
5 Rosja 488.0
1 Litwa 606,0
6 Łotwa 487.0