11 MISTRZOSTWA EUROPY W AKROBCJI SAMOLOTOWEJ ADVANCED

Toruń, Polska 1-15.08.2019

W mistrzostwach wystartowało 38 zawodników z 7 państw oraz trzech pilotów z USA poza konkursem na wypożyczonym samolocie Extra 330 SC

Link do strony mistrzostw

Logo mistrzostw

Mistrzostwa zakończone po rozegraniu czterech konkurencji. W sobotę ostatniego dnia mistrzostw pokazy mistrzów i rozdanie medali, Dzięki uprzejmosci organizatorów mogłem uczestniczyć w podglądaniu zmagań

1) Extra na której startowali reprezentanci USA

2) Vasili PLOTNIKOV

3) Zawodnik z Rumunii

4) Extra 330 reprezentacji Finlandii

5) Denis STAECHELIN Niemcy

6) Reprezentanci Francji oserwują występ

7) Jedna z gwiazd pokazu ostatniego dnia mistrzostw

8) Maciej POSPIESZYŃSKI

9) Robin PICARD Francja zdobywca piątego miejsca

10) Grupa Akrobacyjna Żelazny uswietniła ceremonię zakończenia

11) Grupa Akrobcyjna Żelazny

12) Znak Czasu reprezentanci Rosji startowali na samolocie Extra 330

Rozegrame konkurencje

1) wiązanka dowolna znana - wygrał; Antoine PEKAR, Francja, 2759.17 pkt.

2) wiązanka dowolna nieznana - wygrał; Dmitry SAMOKHVALOV Rosja 2453,81 pkt.

3) wiazanka dowolna nieznana 2 - wygrał; Nicolas DURIN Francja, 2758,66 pkt.

4) wiązanka dowolna neiznana 3 - wygrał; Antoine PEKAR Francja 2962,84 pkt.

Wyniki indywidualne - 38 zawodników

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Nicolas DURINFrancjaExtra 330 SC10823.3700
2Antoine PEKARFrancjaXA-4210746.9200
3Dmitry SAMOKHVALOVRosjaSu-31MX10710.3500
4Vincent ANDREFrancjaExtra 330 SC10563.6300
5Robin PICARDFrancjaXA-4210542.0000
6Guillaume CALMESFrancjaExtra 330 SC10467.0900
7Oliver BAXNiemcyExtra 330 SC10376.6000
8Vasily PLOTNIKOVRosjaExtra 330 SC10338.8100
9Alice JUNKER GAVETFrancjaExtra 330 SC10313.7500
10Sergey ZAYTSEVRosjaExtra 330 SC10189.5900
14Adrian SZUMANPolskaExtra 330 SC10056.5800
21Bartłomiej PYZIKPolskaExtra 300 L9817.9700
22Rafał PRZYBYLAKPolskaExtra 330 SC9710.2400
29Marek CHOIMPolskaExtra 330 SC9178.6600
30Maciej POSPIESZYŃSKIPolskaExtra 330 SC9123.4700
32Mirosław WRZEŚNIEWSKIPolskaExtra 330 LX8910.5200
33Wojciech GRZECHOWIAKPolskaExtra 330 LX8606.9500
37Robert KOWALIKPolskaXA-428313.8700

Wyniki końcowe - Drużynowo

miejscekrajwynik
1Francja32134.2200
2Rosja31238.7500
3Finlandia29721.9100
4Polska29583.7900
5Niemcy29583.7900
6Rumunia28646.2400
7Litwa27272.5400