30 MISTRZOSTWA ŚWIATA W AKROBACJI SAMOLOTOWEJ

CHATEAUROUX, FRANCJA, 22-31.08.2019

W mistrzostwach wystartowało 61 pilotów z 17 państw w tym 9 pełnych reprezentacji.

Link do strony mistrzostw

Logo mistrzostw

Rozegrane konkurencje

1) konkurencja dowolna znana - wygrał; Louis VANEL Francja 3992,67 pkt.

- klasyfikacja kobiet - wygrała; Benedicte BLANCHARD, Francja, 3540,81 pkt.

2) konkurencja dowolna nieznana - wygrał; Mikhail MAMISTOV, Rosja, 4040,85 pkt.

- klasyfikacja kobiet - wygrała; Aude LEMORDANT, Francja, 3725,47 pkt.

3) konkurencja dowolna nieznana 2 - wygrał; Rob HOLLAND, USA, 3910,25 pkt

- klasyfikacja kobiet - wygrała; Svetlana KAPANINA, Rosja, 3687,69 pkt.

4) konkurencja dowolna nieznana 3 - wygrał; Florent ODDON Francja, 4137,37 pkt.

- Klasyfikacja kobiet - wygrała; Svetlana KAPANINA, Rosja, 3965,99 pkt.

Freestyle - wygrał Rob HOLLAND USA 3491,77 pkt

Wyniki końcowe - kobiet - 7 zawodniczek

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Aude LEMORDANTFrancjaExtra 330 SC14460.2600
2Svetlana KAPANINARosjaExtra 330 SC13988.5400
3Benedicte BLANCHARDFrancjaExtra 330 SC13832.0500
4Heike SAUELSNiemcyExtra 330 SC13589.5200
5Ekaterina ANTONOVARosjaExtra 330 SC11784.1400
6Krista PARADISUSAEdge 54011167.3600
7Melanie ASTLESWielka BrytaniaExtra 330 SC10762.0900

Wyniki końcowe - mężczyzn - 54 zawodników

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Louis VANELFrancjaExtra 330 SC15893.8100
2Alexandre ORLOWSKIFrancjaExtra 330 SC15830.5000
3Mikhail MAMISTOVRosjaExtra 330 SC15792.7000
4Florent ODDONFrancjaExtra 330 SC15708.6900
5Robert "Rob" HOLLANDUSAMXS15701.5300
6Mikael BRAGEOTFrancjaExtra 330 SC15678.2600
7Olivier MASURELFrancjaExtra 330 SC15651.9300
8Castor FANTOBAHiszpaniaSu-26M15195.1600
9Thomas LIBAUDFrancjaExtra 330 SC15119.7300
10Victor LALLOUEFrancjaExtra 330 SC15200.9700
26Piotr SZCZEPAŃSKIPolskaExtra 330 SC13812.8200

Freestyle - 19 zawodników

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Robert "Rob" HOLLANDUSAMXS3491.7700
2Castor FANTOBAHiszpaniaSu-26M3232.3300
3Martin ŠONKACzechyExtra 330 SR3156.0200
4Alexandre ORLOWSKIFrancjaExtra 330 SC3082.6000
5Florent ODDONFrancjaExtra 330 SC3071.4800
6James BOURKEUSAExtra 330 SC3013.0800
7Louis VANELFrancjaExtra 330 SC2904.4300
8Daniel GENEVEYWęgryExtra 330 SC2893.1400
9Florian BERGERNiemcyExtra 330 SC2832.5600
10Mark NOWOSIELSKIUSAExtra 330 SC2729.5400

Wyniki koncowe - druzynowo - 9 reprezentacji

miejscekrajwynik
1Francja47433.0000
2USA44532.4200
3Rosja44027.5400
4Niemcy43533.4500
5Rumunia38520.8600
6Wielka Brytania37789.0200
7Włochy34125.4900
8Szwajcaria32504.1400
9Hiszpania32023.4600