3 BALONOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW

Mariampol, Litwa, 29.06 - 4.07.2016 r.

W mitrzostwach wystartowało 36 zawodników z 17 państw

Logo zawodów

Rozegrane konkurencje

1 Lot 29.06

- 1 konkurencja, wygrał; Ilya VERTIPRAKHOV Rosja 1000 pkt.

- 2 konkurencja, wygrał; Will WOOD Wielka Brytania 1000 pkt.

- 3 konkurencja, wygrał; Dominic BAREFORD Wielka Brytania 1000 pkt.

2 lot 30.06

- 4 konkurencja, wygrał; Max LINDHOLM Finlandia 1000 pkt.

- 5 konkurencja, wygrał; Rokas KOSTIUSKEVICIUS Litwa 1000 pkt.

- 6 konkurencja, wygrał; Pascal KREINS Niemcy 1000 pkt.

3 lot, 30.06

- 7 konkurencja, wygrał; Tom HOOK Wielka Brytania 1000 pkt.

- 8 konkurencja, wygrał; Gian-Marcu NACHT Szwajcaria 1000 pkt.

- 9 konkurencja, wygrał; Daniel J. L. GILLESPIE Australia 1000 pkt.

4 lot, 1.07

- 10 konkurencja, wygrał; Evert DEHANDSCHUTTER Belgia 1000 pkt.

- 11 konkurencja, wygrał; Chris CLIVER USA 1000 pkt.

- 12 konkurencja, wygrał; Rokas KOSTIUSKEVICIUS Litwa 1000 pkt.

- 13 konkurencja, wygrał; Dominik BAREFORD Wielka Brytania 1000 pkt.

5 lot, 2.07

- 14 konkurencja, wygrał; Nanna Emilie MADSEN Dania 1000 pkt.

- 15 konkurencja, wygrał; Tomasz FILUS Polska 1000 pkt.

- 16 konkurencja, wygrał; Adomas MIKELEVICIUS Litwa 1000 pkt.

- 17 konkurencja, wygrał; Dmitry ZHOKHOV Rosja 1000 pkt.

- 18 konkurencja, wygrał; Darkus Dikran KALOUSDIAN Brazylia 1000 pkt.

- 19 konkurencja, wygrał; Remi OUVRARD Francja 1000 pkt.

- 20 konkurencja, wygrał; Fabian BAEHR Niemcy 1000 pkt.

6 lot, 2.07

- 21 konkurencja, wygrał; Pascal KREINS Niemcy 1000 pkt.

- 22 konkurencja, wygrał; Adomas MIKELEVICIUS Litwa 1000 pkt.

- 23 konkurencja, wygrał; Migle VAITULEVICIUTE Litwa 1000 pkt.

Wyniki końcowe - Indywidualnie - 36 zawidników

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Rokas KOSTIUSKEVICIUSLitwaLY-RRV17035.0000
2Tomasz FILUSPolskaSP-BDL16231.0000
3Dominic BAREFORDWielka BrytaniaG-CJGO16208.0000
4Pascal KREINSNiemcyD-OMFB15757.0000
5Evert DEHANDSCHUTTERBelgiaOO-BAE15696.0000
6Gian-Marco NACHTSzwajcariaHB-QVN15490.0000
7Ondrey KOSTRHUNCzechyOK-266715483.0000
8Roy GOMMERHolandiaPH-TNS14417.0000
9Benedict MUNZNiemcyD-OMSF14281.0000
10Fabian BAEHRNiemcyD-OFFB14116.0000
11Mateusz RĘKASPolskaSP-BTR13845.0000
30Denis DAWIDZIUKPolskaSP-BWP "Mróz"10111.0000