20 MISTRZOSTWA ŚWIATA BALONÓW CIEPLNYCH

Battle Creek, USA, 17 - 25.08.2012 r.

W mistrzostwach wystartowało 99 pilotów z 30 państw

Rozegrane konkurencje

Dobra pogoda pozwoliła na rozegranie 30 konkurencji w 10 lotach

1) lot konkurencje 1-3
2) lot konkurencje 4-7
3) lot konkurencje 8-9
4) lot konkurencje 10-12
5) lot konkurencje 13-14
6) lot konkurencje 15-19
7) lot konkurencje 20-21
8) lot konkurencje 22-25
9) lot konkurencje 26-27
10) lot konkurencje 28-30

Zwycięzcy konkurencji

1) wygrał; Sergey LATYPOW, ROSJA 1000 pkt.
2) wygrał; Rhett HEARTSILL, USA 1000 pkt.
3) wygrał; Marc BLASER, SZWAJCARIA 1000 pkt.
4) wygrał; Rhett HEARTSILL, USA 990 pkt.
5) wygrał; Stephane BOLZE, FRANCJA 1000 pkt.
6) wygrał; Marcos Paulo DA SILVA, BRAZYLIA 1000 pkt.
7) wygrał; Johnny PETREHN, USA 1000 pkt.
8) wygrał; Christoffer MUNDT, DANIA 1000 pkt.
9) wygrał; Matthew SCAIFE, AUSTRALIA 1000 pkt.
10) wygrał; Andrew ROBERTSON. AUSTRALIA 1000 pkt.
11) wygrał; Sergey LATYPOW, ROSJA 1000 pkt.
12) wygrał; Matthew SCAIFE, AUSTRALIA 1000 pkt.
13) wygrali ex aequo trzech zawodników po 1000 pkt.
14) wygrał; Henk BROEDERS, HOLANDIA 1000 pkt.
15) wygrał; Rupert STANLEY, WIELKA BRYTANIA 1000 pkt.
16) wygrali ex aequo
- Sergey LATYPOW, ROSJA,
- Marcos Paulo DA SILVA, BRAZYLIA po 1000 pkt.
17) wygrał; Nick DONNER, USA 1000 pkt.
18) wygrał; Johnny PETREHN, USA 1000 pkt.
19) wygrał; Martin WEGNER, NIEMCY 1000 pkt.
20) wygrał; Vytautas SVIDERSKIS, LITWA 1000 pkt.
21) wygrał; Werner SCHRANK, AUSTRIA 1000 pkt.
22) wygrał; Yudai FUJITA, JAPONIA 1000 pkt.
23) wygrał; Yudai FUJITA, JAPONIA 1000 pkt.
24) wygrał; Takao MIZUKAMI, JAPONIA 1000 pkt.
25) wygrał; Richard PARRY, WIELKA BRYTANIA 1000 pkt.
26) wygrali ex aequo;
- Slavko Avi SORN, SŁOWACJA,
- Marcos Paulo DA SILVA, BRAZYLIA po 1000 pkt.
27) wygrał; Andrew BAIRO, USA 1000 pkt.
28) wygrał; Joe HERTSILL, USA 1000 pkt.
29) wygrali ex aequo;
- Henk BROEDERS, HOLANDIA,
- Uwe SCHNEIDER, NIEMCY po 1000 pkt.
30) wygrali ex aequo;
- Johannes KOOISTRA, HOLANDIA,
- Chase DONNER, USA po 1000 pkt.

Logo zawodów

Wyniki końcowe - indywidualnie - 99 zawodników

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Nick DONNERUSAb. d.24030.0000
2Johnny PETREHNUSAb. d.23423.0000
3Yudai FUJITAJaponiab. d.23379.0000
4Chasse DONNERUSAb. d.22508.0000
5Uwe SCHNEIDERNiemcyb. d.22229.0000
6Nicolas SCHWARTZFrancjab. d.22125.0000
7Cory BLOOMUSAb. d.22063.0000
8Sergey LATYPOVRosjab. d.22053.0000
9Stefan ZEBERLISzwajcariab. d.21852.0000
10Matthew SCAIFEAustriab. d.21849.0000
75Zbigniew JAGODZIKPolskab. d.13504.0000
77Beata CHOMAPolskab. d.13202.0000