22 MISTRZOSTWA ŚWIATA BALONÓW CIEPLNYCH

Saga, Japonia, 30.10 - 7.11.2016

W zawodach wystartowało 105 zawodów z 31 państw

Logo zawodów

Rozegrane konkurencje

Konkurencja 1 – wygrał; Dan ZUO, Chiny, 1000 pkt.

kon kurencja 2 - wygrał; Masufumi SATO, Japonia, 1000 pkt.

konkurencja 3 – wygrał; Sven GOEHLER, Niemcy, 1000 pkt.

konkurencja 4 - wygrał; Satoshi UEDA, Japonia 1000 pkt.

konkurencja 5 – wygrał; Yoshikazu UEDA, Japonia 1000 pkt.

konkurencja 6 – wygrał; Uwe SCHNEIDER, Niemcy 1000 pkt.

konkurencja 7 – wygrał; Stefan ZEBERLI, Szwajcaria 1000 pkt.

konkurencja 8 – wygrał; Ivan AYALA, Hiszpania 1000 pkt.

konkurencja 9 – wygrali ex aequo; Paul PETREHN, USA, Joe ZVADA, USA po 1000 pkt.

konkurencja 10 – wygrał; Paul PETREHN, USA, 1000 pkt.

konkurencja 11 – wygrali ex aequo; czterech zawodników po 1000 pkt.

konkurencja 12 - Wygrała; Nicola SCAIFE, Australia, 1000 pkt.

konkurencja 13 – Wygrał; Shiro KATAHIRA, Japonia, 1000 pkt.

konkurencja 14 – wygrał; Chase DONNER, USA, 1000 pkt

konkiurencja 15 - wygrał; Odin ARAGON, Meksyk, 1000 pkt.

konkurencja 16 – wygrał; Yongjun LI, Chiny, 1000 pkt.

konkurencja 17 – wygrał; Shiro KATAHIRA, Japonia, 1000 pkt.

konkurencja 18 – wygrał; Rhett HEARTSILL, USA, 1000 pkt.

konkurencja 19 – wygrał; Sergey LATYPOV, Rosja 1000 pkt.

konkurencja 20 – wygrał; Johann ALMER, Austria, 1000 pkt.

konkurencja 21 – wygrał; Nico BETZEN, Luxemburg, 1000 pkt.

konkurencja 22 – wygrał; Rimas KOSTIUSKEVICIUS, Litwa, 1000 pkt.

konkurencja 23 – wygrał; Masafumi SATO, Japonia, 1000 pkt.

konkurencja 24 – wygrał; Clement SEIGEOT, Francja, 1000 pkt.

konkurencja 25 – wygrał; Adolf KOHL, Niemcy 1000 pkt.

konkurencja 26 – wygrał; Vladyslav KLYMENKO, Ukraina, 1000 pkt.

konkurencja 27 – wygrał; Luis SILVESTRE, Brazylia, 1000 pkt.

konkurencja 28 – wygrał; Ueda SATOSHI, Japonia, 1000 pkt.

konkurencja 29 – wygrał; Clement SEIGEOT, Francja, 1000 pkt.

konkurencja 30 – wygrał; Yudai FUJITA, Japonia, 1000 pkt.

konkurencja 31 – wygrał; Takao MIZUKAMI, Japonia, 1000 pkt.

Start do jednej z konkurencji

Konkurencja 27

Wyniki indywidualne - 105 zawodników

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Rhett HEARTSILLUSAbd 26160.0000
2Rimas KOSTIUSKEVICIUSLitwabd 23907.0000
3Stefan ZEBERLISzwajcariabd 22609.0000
4Nicolas SCHWARTZFrancjabd 22515.0000
5Roman HUGISzwajcariabd 22366.0000
6Dominic BAREFORDWielka Brytaniabd 22313.0000
7Sergey LATYPOVRosjabd 22235.0000
8Masafumi SATOJaponiabd 22148.0000
9Johnny PETREHNUSAbd 21883.0000
10Rokas KOSTIUSKEVICIUSLitwabd 21644.0000
33Tomasz FILUSPolskabd 18817.0000
48Bazyli DAWIDZIUKPolskabd 16956.0000
64Roman BAUTAPolskabd 15513.0000