7 MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW

Musbach, Niemcy, 6 - 20.08.2011 r.

W zawodach wystartował 81 zawodników z 21 państw

Ceremonia otwarcia

Rozegrane konkurencje

1) 10.08

- klasa club - wielobok 276,4 km, wygrał; Sebastian Nagel, Niemcy, 71,9 km/h
- klasa standard - wielobok 321,0 km, wygrał; Felipe Levin, Niemcy, 300,5 km

2) 12.08

- klasa club - obszarowa 119,1 - 267,1 km, 2,30 godz, wygrał; Mads Linaa Larsen, Dania, 200,4 km, 75,6 km/h
- klasa standard - obszarowa 111,2 - 271,1 km, 2 godz, wygrał; Felipe Levin, Miemcy, 158,2 km, 75,6 km/h

3) 13.08

- klasa club - obszarowa 93,5 - 233,7 km 2 godz, wygrał; Mads Linea Larsen, Dania, 167,4 km, 71,7 km/h
- klasa standard - obszarowa 107,1 - 254,3 km 1,30 godz, wygrał; Dewin Bargainnier, USA 129,2 km, 80,1 km/h

4) 14.08

- klasa club - wielobok 238,5 km, wygrał; Tim Kuijpers, Holandia, 49,8 km/h
- klasa standard - nie rozegrana

5) 16.08

- klasa club - wielobok 258,9 km, wygrał; Sebastian Nagel, Niemcy, 238,4 km
- klasa standard - wielobok 278,7 km, wygrał; Devin BARGAINNIER, USA, 66,3 km/h

6) 17.08

- klasa club - wielobok 235,5 km, wygrał; Petr SVOBODA, CZECHY, 83,3 km/h
- klasa standard - wielobok 237,4 km, wygrał; Łukasz GRABOWSKI, POLSKA, 96,2 km/h

7) 18.08

- klasa club - obszarowa 69,2 - 247,2 km, 1,30 godz, wygrał; Sebastian NAGEL, NIEMCY, 153,5 km, 90,1 km/h
- klasa standard - obszarowa 110,9 - 293,2 km, 2 godz, wygrał; Darius GUDZIUNAS, Litwa, 179,7 km, 89,9 km/h

Logo mistrzostw w dwóch wersjach

Wyniki końcowe - klasa club - 44 zawodników

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Tim KUIJPERSHolandiaCirrus Std.4536.0000
2Alexander SPÄTHNiemcyCirrus Std.4508.0000
3Tobias WELSCHNiemcyCirrus Std.4504.0000
4Sebastian NÄGELNiemcyLS 1d4303.0000
5Gabriel BRIFFEFrancjaHornet4247.0000
6Steven HUISKESHolandiaASW 194152.0000
7Rik van DEN BRINKHolandiaLS 44152.0000
8Miroslav CINKCzechyCirrus Std.4120.0000
9David DORNADYSłowacjaCirrus Std.4106.0000
10Martin PISKACEKCzechyCirrus Std.4022.0000
24Paweł ROMANPolskaBrawo2888.0000
35Mateusz SZYMBARAPolskaBrawo2086.0000
36Krzysztof CISEKPolskaJantar Std.2037.0000

Wyniki końcowe - klasa standard - 37 zawodników

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Felipe LEVINNiemcyDiscus 2a3832.0000
2Łukasz GRABOWSKIPolskaLS 83352.0000
3Jon Eric LYGRENNorwegiaLS 83341.0000
4Jan LOUDACzechyLS 83324.0000
5Jan Frederick MÜLLERNiemcyDiscus 2b3293.0000
6Jan PAVLIKCzechyLS 83204.0000
7Darius GUDZIUNASLitwaLAK 19/153185.0000
8Adrien HENRYFrancjaDiscus 2a3163.0000
9Radek KREJCIRIKCzechyLS 83133.0000
10Tomas BOBOKSłowacjaDiscus 2b3057.0000