5 MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW

Rieti, Włochy, 28.07 - 11.08.2007 r.

W zawodach wystartowało 54 zawodników z 15 państw.

Rozegrane konkurencje

1 konkurencja 29,07.

- klasa club - trasa 289,1 km, wygrał; Miroslav Cink, Czechy, 114,7 km/h
- klasa standard - trasa 368,5 km, wygrał; Bert Schmelzer, Belgia, 148,4 km/h

2 konkurencja 30.07

- klasa Club - obszarówka 249,9 - 333,7 km, wygrał; Bert Berendsen, Holandia, 101,4 km/h
- klasa standard - obszarówka 321,7 - 443,7 km, wygrał; Patrick Gai, Niemcy, 115,2 km/h

3 konkurencja 1.08

- klasa club - trasa 255,0 km, wygrał; Jakub Barszcz, Polska, 101,9 km/h
-
klasa standard - trasa 341,1 km, wygrał; Jędrzej Skłodowski, Polska, 98,6 km/h

4 konkurencja 2.08

- klasa club - obszarówka 125,4 - 263,0 km, wygrał; Anze Vidovic, Słowacja, 101,0 km/h
- klasa standard - obszarówka 163,5 - 340,4 km,

5 konkurencja 4.08

- klasa club - obszarówka 189,5 - 362,3 km, wygrał; Mark Holden, Wielka Brytania, 89,8 km/h
- klasa standard - obszarówka 260,4 - 491,4 km, wygrał; Andre Weidlich, Niemcy, 107,9 km/h

6 konkurencja 6.08

- klasa club - trasa 224,5 km, wygrał; Mark Holden, Wielka Brytania, 104,0 km/h
- klasa standard - trasa 283,3 km, wygrał; Stefan Leutenegger, Szwajcaria, 117,9 km/h

7 konkurencja 7.08

- klasa club - trasa 338,8 km, wygrał; Anze Vidowic, Słowacja, 114,3 km/h
- klasa standard - trasa 403,8 km, wygrał; Patrick Gai, Niemcy, 137,6 km/h

8 konkurencja 8.08

- klasa club - obszarówka 162,4 - 282,0 km, wygrał; Jakub Barszcz, Polska, 108,5 km
- klasa standard - obszarówka 183,0 - 326,0 km, wygrał; Dane Dickson, Nowa Zelandia, 124,1 km/h

9 konkurencja 9.09

- klasa club - trasa 186,4 km, wygrał; David Riha, Czechy, 111,8 km/h
- klasa standard - trasa 232,6 km, wygrał; Andre Weidlich, Niemcy, 129,3 km/h

Wyniki końcowe - klasa club - 27 zawodników

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Killian WALBROUFrancjaCirrus Std,6236.0000
2Miroslav CINKCzechyCirrus Std.6146.0000
3David BAUDERNiemcyCirrus Std.6129.0000
4Mark HOLDENNiemcyCirrus6075.0000
5Simon BARKERNiemcyCirrus Std.6046.0000
6Rasmus ØRSKOVDaniaLibelle Std.5969.0000
7Anze VIDOVICSłoweniaDG 1005963.0000
8Baptiste INNOCENTFrancjaCirrus Std.5873.0000
9David RIHACzechyCirrus Std.5863.0000
10Tommy JORGENSENDaniaLibelle Std.5862.0000
11Jakub BARSZCZPolskaJantar Std. 25846.0000
12Leszek DUDAPolskaJantar Std. 25842.0000
22Michał LEWCZUKPolskaJantar Std. 35332.0000

Wyniki końcowe - klasa standard - 27 zawodników

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Patrick GAINiemcyLS 86854.0000
2Andre WEIDLICHNiemcyDiscus 2b6744.0000
3Felix LOTHNiemcyLS 86696.0000
4Felix SCHNEEBELISzwajcariaDiscus 26613.0000
5Stefan LEUTENEGGERSzwajcariaDiscus 26576.0000
6Jeremie BADEROUXFrancjaLS 86384.0000
7Jędrzej SKŁODOWSKIPolskaLS 86359.0000
8Dane DICKSONNowa ZelandiaLS 86293.0000
9Jan KANTORCzechyDiscus6284.0000
10Piotr JARYSZPolskaLS 86168.0000
20Michał KWAŚNIAKPolskaPromyk5145.0000