7 MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET

Issoudun, Francja, 29.06 - 13.07.2013 r.

W zawodach wystartowały 52 zawodniczki z 15 państw

Film promujacy zawody

Logo mistrzostw

Rozegrane konkurencje

Klasa club

1) 30.06. wielobok 269,0 km, wygrała; Sarach Arnold, USA, 82,5 km/h, 1000 pkt.
2) 1.07. wielobok 269,5 km, wygrała; Pavlina Horackova, Czechy, 74,0 km/h, 1000 pkt.
3) 5.07.konkurencja obszarowa 228,0 - 364,0 km, wygrała; Ayala Truelove, Wielka Brytania, 263,3 km, 72,1 km/h, 1000 pkt.
4) 6.07. wielobok 413,0 km, wygrała; Helen Hingley, Wielka Brytania, 82,1 km/h, 1000 pkt.
5) 7.07. konkurencja obszarowa 301,2 - 502,8 km, wygrała; Christine Grote, Niemcy, 332,7 km, 70,4 km/h, 1000 pkt.
6) 8.07. wielobok 288,6 km, wygrała; Christine Grotte, Niemcy, 83,8 km/h, 1000 pkt.
7) 9.07. wielobok 269,5 km, wygrała; Ayala Truelove; Wielka Brytania, 71,2 km/h, 1000 pkt.
8) 10.07. konkurencja obszarowa 174,3 - 302,2 km, Wygrała; Sarah Arnold, USA 216,1 km, 69,7 km/h, 878 pkt.
9) 11.07. konkurencja obszarowa 139,1 - 313,1 km, wygrała; Ayala Truelove, Wielka Brytania, 157,8 km, 57,1 km/h, 575 pkt.
10) 12.07. wielobok 197,0 km, wygrała; Edita Skalskiene, Litwa, 58,2 km/h, 715 pkt.

klasa standard

1) 30.06. wielobok 311,0 km, wygrała; Sue Kussbach, Niemcy, 93,7 km/h, 1000 pkt.
2) 1.07. wielobok 320,5 km, wygrała; Dana Novakova, Czechy, 84,2 km/h, 1000 pkt.
3) 5.07. konkurencja obszarowa 249,1 - 383,5 km, wygrała; Amelie Audier, Francja, 311,8 km, 86,3 km/h, 1000 pkt
4) 6.07. wielobok 434,5 km, wygrała; Kay Draper, Wielka Brytania, 85,4 km/h, 1000 pkt.
5) 7.07. wielobok 408,0 km, wygrała; Cornelia Schaich, Niemcy, 85,1 km/h, 1000 pkt.
6) 8.08. konkurencja obszarowa 214,6 - 368,7 km, wygrała; Celine Gantie, Francja 278,6 km, 92,9 km/h, 1000 pkt.
7) 9.07. wielobok 295,8 km, wygrała; Sue Kussbach, Niemcy, 80,5 km/h, 1000 pkt.
8) 10.07. wielobok 239,2 km, wygrała; Dana Novakova, Czechy, 75,6 km/h, 946 pkt.
9) 11.07. konkurencja obszarowa 140,3 - 323,2 km, wygrała; Giliam Spreckley, Wielka Brytania, 155,0 km, 67,9 km/h, 539 pkt.
10) 12.07. konkurencja obszarowa 155,1 - 290,9 km, wygrała; Jana Veprekova, Czechy, 202,5 km, 58,6 km/h, 733 pkt.

klasa 15 metrowa

1) 30.06. wielobok 337,7 km, wygrała; Susane Schöeder, Niemcy, 93,5 km/h, 1000 pkt.
2) 1.07. wielobok 337,7 km, wygrała; Jutta Sturm; Francja, 82,7 km/h, 1000 pkt.
3) 5.06. wielobok 303,3 km, wygrała; Marilyne Abadie-Berard, Francja, 82,9 km/h, 1000 pkt.
4) 6.07. konkurencja obszarowa 372,2 - 586,8 km, wygrała; Katrin Senne, Niemcy, 429,0 km/h, 91,2 km/h, 1000 pkt.
5) 7.07. wielobok 440,8 km, wygrała; Jutta Sturm, Francja, 87,0 km/h, 1000 pkt.
6) 8.07. wielobok 327,8 km, wygrała; Marylin Abadie-Bernard, Francja, 102,3 km/h, 1000 pkt.
7) 9.07. konkurencja obszarowa 238,0 - 388,8 km, wygrała; Susanne Schödel, Niemcy, 287,1 km, 88,7 km/h, 1000 pkt.
8) 10.07. wielobok 265,0 km, wygrała; Eva Cerna, Czechy, 72,5 km/h, 1000 pkt.
9) 11.07. konkurencja obszarowa 179,8 - 317,7 km, wygrała; Jutta Sturm, Francja, 196,1 km, 65,4 km/h, 739 pkt.
10) 12.07. konkurencja obszarowa 157,1 - 305,8 km, wygrała; Stefabie Mühl, Niemcy, 220,1 km, 67,3 km/h, 851 pkt.

Logo zawodów

Wyniki końcowe - klasa standard - 14 zawodniczek

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Sue Claudia KUSSBACHNiemcyLS 88618.0000
2Cornelia SCHAICHNiemcyLS 88439.0000
3Meike MÜLLERNiemcyLS 88388.0000
4Jana VEPREKOVACzechyLS 88215.0000
5Jana TRESLOVACzechyLS 88090.0000
6Dana NOVAKOVACzechyLS 88000.0000
7Kay Melanie DRAPERWielka BrytaniaLS 87673.0000
8Gillian SPRECKLEYWielka BrytaniaLS 87583.0000
9Celine GANTIEFrancjaLS 87218.0000
10Celine MONTORIOFrancjaLS 87204.0000

Wyniki końcowe - klasa 15 metrowa - 18 zawodniczek

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Anne DUCAROUGEFrancjaASG 299098.0000
2Marilyne ABADIE BERARDFrancjaASG 29E8925.0000
3Katrin SENNENiemcyASG 29E8921.0000
4Susanne SCHÖDELNiemcyVentus 2ax8917.0000
5Jutta STURMFrancjaVentus 28845.0000
6Stefanie MÜHLNiemcyVentus 2ax8780.0000
7Orsolya DIOFASIWęgryVentus 2ax8647.0000
8Joanna BIEDERMANPolskaASG 298572.0000
9Eva CERNACzechyVentus 2ax8394.0000
10Marta NAJFELDPolskaASG 29E8305.0000

Wyniki końcowe - klasa club - 20 zawodniczek

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Christine GROTENiemcyLibelle Std.8419.0000
2Doerte STARSINSKINiemcyLibelle Std.8405.0000
2Ayala TRUELOVEWielka BrytaniaLibelle Std.8405.0000
4Sarah ARNOLDUSALibelle Std.8364.0000
5Magali De CACHARDFrancjaCirrus Std.8127.0000
6Elena FERGNANIWłochyLS 1f8072.0000
7Claudia HILLWielka BrytaniaLS 47753.0000
8Bożena DEMCZENKO-GRZELAKPolskaBrawo7742.0000
9Laetitia MOREAUFrancjaCirrus Std.7718.0000
10Helen HINGLEYWielka BrytaniaLS 47528.0000
11Judyta CZYŻPolskaPegase7458.0000
15Agata KASZCZUKPolskaJantar Std.6808.0000