2 MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET

Jihlava, Czechy, 17 - 31.05.2003 r.

Wystartowały 42 zawodniczki z 13 państw

Rozegrane konkurencje

W każdej z klas udało się rozegrać po dziewięć konkurencji

Klasa club

1) konkurencja, wygrała; Hana Vokrinkova Czechy, 473 pkt.

2) konkurencja, wygrała; Edita Skalskiene, Litwa, 383 pkt.

3) konkurencja, wygrała; Kristine Grote Niemcy, 814 pkt.

4) konkurencja, wygrała; Kathrin Woetzel, Niemcy, 605 pkt.

5) konkurencja, wygrała; Kristine Grote Niemcy, 665 pkt.

6) konkurencja, wygrała; Anna Michalak Polska, 917 pkt.

7) konkurencja, wygrała Elizabeth Sparrow, Wielka Brytania, 1000 pkt.

8) konkurencja, wygrała; Hana Vokrinkova Czechy, 1000 pkt.

9) konkurencja, wygrała; Hana Vokrinkova Czechy, 1000 pkt.

Logo zawodów

Wyniki końcowe - klasa standard - 15 zawodniczek

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Cornelia SCHAICHNiemcyLS 8b5954.0000
2Sue Claudia KUSSBACHNiemcyLS 85882.0000
3Alejandra REPICKYArgentynaLS 8a5649.0000
4Jana VEPREKOVACzechyLS 85592.0000
5Yvonne SCHWARTZSzwajcariaLAK 195563.0000
6Jane Anne Mc COSHIMWielka BrytaniaLS 85217.0000
7Stefanie MÜHLNiemcyDiscus 2b5136.0000
8Petra HURTOVACzechyDiscus4902.0000
9Eva CERNACzechyDiscus4732.0000
10Anne WELLSWielka BrytaniaLS 84559.0000
11Joanna BIEDERMANPolskaLS 84199.0000
14Krystyna MARSZAŁEKPolskaLS 83336.0000

Wyniki końcowe - klasa 15 metrowa - 12 zawodniczek

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Alena NETUSILOVACzechyVentus 2a6866.0000
2Katrin SENNENiemcyVentus 2ax6422.0000
3Angelika MACHINEKNiemcyVentus 2a6213.0000
4Lenka KUTHANOVACzechyLAK 17A6127.0000
5Ingrid MAYERNiemcyLS 6b6033.0000
6Gillian SPRECKLEYWielka BrytaniaLS 85925.0000
7Jana TRESLOVACzechyVentus 2c5671.0000
8Sarah Lucy WITHALLWielka BrytaniaASW 285502.0000
9Bożena DEMCZENKO-GRZELAKPolskaASW 275382.0000
10Maria BOLLAWęgryVentus 2b5245.0000

Wyniki końcowe - klasa club - 15 zawodniczek

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Christine GROTENiemcyLibelle Std.6271.0000
2Kathrin WÖTZELNiemcyLS 16162.0000
3Hana VOKRINKOVACzechyCirrus Std5662.0000
4Swaantie GEYERNiemcyLS 1f5781.0000
5Halina RYNKIEWICZPolskaBrawo5592.0000
6Elizabeth SPARROWWielka BrytaniaPegase5489.0000
7Olga SVACINOVACzechyCirrus Std.5292.0000
8Kay Melanie DRAPERWielka BrytaniaCirrus Std.5259.0000
9Anna MICHALAKPolskaBrawo4905.0000
10Tamara SVIRIDOVARosjaJantar Std.4705.0000

Klkasyfikacja drużynowa

miejscekrajwynik
1Argentyna7481.0000
2Niemcy7316.0000
3Czechy6887.0000
4Szwajcaria6799.0000
5Wielka Brytania6551.0000
6Polska5879.0000
7Ukraina5633.0000
8Rosja5367.0000
9Japonia5104.0000
10Litwa4982.0000