4 MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET

Romorantin, Francja, 12 - 22.07.2007 r.

W zawodach wystawtowały 44 zawodniczki

migawki z youtube

Rozegrane konkurencje

Klasa club

1) 12.07. wygrała; Vera Shishlakova, Rosja - 126,3 km
2) 13.07. wygrała; Vera Shishlakova, Rosja - 263,2 km
3) 14.07. wygrała; Gill Spreckley, Wielka Brytania - 149,6 km
4) 15.07. wygrała; Dana Novakova, Czechy - 108,6 km
5) 17.07. wygrała; Agnete Olesen, Dania - 300 km
6) 18.07. wygrała; Gill Spreckley, Wielka Brytania - 249,8 km
7) 19.07. wygrała; Kathrin Woetzel, Niemcy - 132,5 km
8) 20.07. wygrała; Christie Grote, Niemcy - 142,6 km
9) 21.07. wygrała; Dana Novakova, Czechy - 218,1 km

klasa standard

1) 12.07. wygrała; Sarah Kelman, Wielka Brytania - 149,6 km
2) 13.07. wygrała; Eva Cerna, Czechy - 173 km
3) 14.07. wygrała; Gundula Goecke, Niemcy - 154,1 km
4) 15.07. wygrała; Joanna Biedermann, Polska - 136,8 km
5) 17.07. wygrała; Sarah Kelman, Wielka Brytania - 360,9 km
6) 18.07. wygrała; Jana Veprekova; Czechy - 281, 2 km
7) 19.07. wygrała; Sue Kussbach, Niemcy - 190,6 km
8) 20.07. wygrała; Sarah Kelman, Wielka Brytania - 197,6 km
9) 21.07. wygrała; Sue Kussbach, Niemcy - 228 km

Klasa 15 metrowa

1) 12.07. wygrała; Anja Kohlrausch, Niemcy - 162,6 km
2) 13.07. wygrała; Jana Treslova, Czechy - 189,1 km
3) 14.07. wygrała; Anja Kohlrausch, Niemcy - 171,2 km
4) 15.07. wygrała; Marilyne Abadie Berard, Francja - 131,7 km
5) 17.07. wygrała; Kathrin Senne, Niemcy - 378,9 km
6) 18.07. wygrała; Anja Kohlrausch, Niemcy - 255,5 km
7) 19.07. wygrała; Kathrin Senne, Niemcy - 193,6 km
8) 20.07. wygrała; Marilyne Abadie Berard, Francja - 198,5 km
9) 21.07. wygrała; Valentina Toporowa, Ukraina - 251,2 km

Logo zawodów

Wyniki końcowe - klasa standard - 13 zawodniczek

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Sarach KELMANWielka BrytaniaASW 286046.0000
2Jana VEPREKOVACzechyLS 8b5519.0000
3Joanna BIEDERMANPolskaLS 85431.0000
4Kay Melanie DRAPERWielka BrytaniaLS 85195.0000
5Eva CERNACzechyDiscus 2a5129.0000
6Gundula GOEKENiemcyLS 85059.0000
7Sue Claudia KUSSBACHNiemcyLS 8a4978.0000
8Susanne SCHÖDELNiemcyLS 84948.0000
9Eva POUJARDIEUFrancjaLS 84643.0000
10Christine BŰRKISzwajcariaLS 84518.0000
13Krystyna MARSZAŁEKPolskaLS 83890.0000

Wyniki końcowe - klasa 15 metrowa - 11 zawodniczek

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Katrin SENNENiemcyVentus 2a6085.0000
2Anja KOHLRAUSCHNiemcyVentus 2a5837.0000
3Anne DUCAROUGEFrancjaASW 275833.0000
4Marilyne ABADIE BERARDFrancjaLAK 17/15m5785.0000
5ValentynaTOPOROVAUkrainaVentus 2b5622.0000
6Jana TRESLOVACzechyVentus 2ax5278.0000
7Lenka KUTHANOVACzechyLAK 17/15m5257.0000
8Sarah Lucy WITHALLWielka BrytaniaASW 274706.0000
9Margherita ACQUADERNIWłochyVentus 2ax4702.0000
10Nina SHALNEVARosjaLS 64125.0000
11Anna MICHALAKPolskaASW 274042.0000

Wyniki końcowe - klasa club - 20 zawodniczek

miejscezawodnikkrajmaszynawynik
1Gillian SPRECKLEYWielka BrytaniaLS 1f5310.0000
2Kathrin WÖTZELNiemcyLibelle Std.5121.0000
3Christine GROTENiemcyLibelle Std.5027.0000
4Rosemary JOHNSONWielka BrytaniaASW 194871.0000
5Elizabeth SPARROWWielka BrytaniaPegase4788.0000
6Edita SKALSKIENELitwaJantar Std.34693.0000
7Dana NOVAKOVACzechyCirrus Std.4642.0000
8Agnete OLSENDaniaLibelle Std.4456.0000
9Pavlina HORACKOVACzechyJantar Std.24328.0000
10Celine MONTORIOFrancjaASW 194323.0000
16Halina RYNKIEWICZPolskaJantar Std. 33732.0000
17Agnieszka LENARTOWICZPolskaJantar Std. 33484.0000