2 Balonowe Mistrzostwa Świata Juniorów - Vichy

Data publikacji: 23.01.2022

Udostępnij:

FacebookTwitter

Vichy, Francja, 30.08-06.09.2014

 

W mistrzostwach wystartowało 31 zawodników z 15 państw. Równolegle z mistrzostwami juniorów na lotnisku zorganizowano start do 58 Zawodów o Puchar Gordona Bennetta

 

Film przybliżający zmagania

 

 

Konkurencje

 

1 lot, 1.09

– 1) konkurencja wygrał; Laure de Coligny, Francja 1000 pkt.
– 2) konkurencja wygrała; Agne Simonayiciute, Litwa 997 pkt.

2 lot, 2,09

3) konkurencja wygrał; Anders Hvid, Dania 1000 pkt.
– 4) konkurencja wygrał; Angus Peart, Australia 1000 pkt.
– 5) konkurencja wygrał; Jan Suchy, Czechy 1000 pkt.
– 6) konkurencja wygrał; Laurynas Komza, Litwa 1000 pkt.
– 7) konkurencja wygrał; Markus Dikran Kalousdian, Brazylia 960 pkt.

3 lot, 2.09

– 8) konkurencja wygrał; Clement Seigeot, Francja 1000 pkt.
– 9) konkurencja wygrał; Stephanie Bareford, Wielka Brytania 1000 pkt.

4 lot, 3.09

– 10) konkurencja wygrał; Kevin Allemand, Francja 1000 pkt.
– 11) konkurencja wygrał; Pascal Kreins, Niemcy 1000 pkt.
– 12) konkurencja wygrał; David Spildooren, Belgia 1000 pkt.
– 13) konkurencja wygrał; Clement Seigeot, Francja 1000 pkt.

5 lot, 3.09

– 14) konkurencja wygrał; Anders Hvid, Dania 1000 pkt.
– 15) konkurencja wygrał; Clement Seigeot, Francja 1000 pkt.

6 lot, 4.09

– 16) konkurencja wygrał; Markus Dicran Kalousdian, Brazylia 1000 pkt.
– 17) konkurencja wygrał; Kevin Allemand, Francja 1000 pkt.
– 18) konkurencja wygrał; Rokas Kostiuskevicius, Litwa 945 pkt.
– 19) konkurencja wygrał; Stephanie Bareford, Wielka Brytania 1000 pkt.
– 20) konkurencja wygrał; Anders Hvid, Dania 1000 pkt.

7 lot, 4.09

– 21) konkurencja wygrał; Pascal Kreins, Niemcy 1000 pkt.
– 22) konkurencja wygrał; Thomas Postl, Austria 1000 pkt.

8 lot, 5.09

– 23) konkurencja wygrał; Laurynas Komza, Litwa 1000 pkt.
– 24) konkurencja wygrał; Ilya Vertiprakhov, Rosja 1000 pkt.
– 25) konkurencja wygrał; Stephanie Bareford, Wielka Brytania 1000 pkt.
– 26) konkurencja wygrał; Kevin Allemand, Francja 1000 pkt.
– 27) konkurencja wygrał; Laure De Coligny, Francja 1000 pkt.

9 lot, 5.09

– 28) konkurencja wygrał; Stefan Peter Schweighofer, Austria 1000 pkt.

 

Wyniki końcowe - rywalizowało 31 zawodników

Miejsce Zawodnik Kraj Maszyna Wynik
17 Tomasz Filus Polska SP-BDL "LOT" 14441
2 Rokas Kostiuskevicius Litwa b. d. 20819
8 Pascal Kreins Niemcy D-OMFD 17652
10 Laurynas Komža Litwa LY-OPA 17530
1 Dominic Bareford Wielka Brytania EC-LIR 20976
3 Clement Seigeot Francja F-HOTT 20197
4 Kevin Allemand Francja F-HEED 19142
5 Jan Suchy Czechy OK-0883 18949
6 Stephanie Bereford Wielka Brytania G-CHSP 17808
7 Laure de Coligny Francja F-HELC 17803
9 Markus Dikran Kalousdian Brazylia EVONIC 17612
25 Dawid Bauta Polska SP-BER 12396