6 Balonowe Mistrzostwa Świata Juniorów - Grudziądz

Udostępnij:

FacebookTwitter

Grudziądz, Polska, 22-27.08.2023

 

W mistrzostwach wystartowało 45 pilotów z 17 państw

 

 

 

Konkurencje

 

1) konkurencja – Calculated Rate of Approach Task – wygrała; Yuka TANAKA, Japonia 1000 pkt

2) konkurencja – Judge Declared Goal – wygrał; Joe SEYMOUR, USA 1000 pkt.

3) konkurencja – Maximum Distance Double Drop – wygrał; Patrick NILZ USA 1000 pkt

4) konkurencja  – Judge Declared Goal – wygrał; Jacob BENJAMIN Kanada 1000 pkt.

5) konkurencja – Fly On – wygrał; Danielius KOMZA, Litwa, 1000 pkt.

6) konkurencja – Fly In – wygrał; Ben RAVEN, Wielka Brytania 1000 pkt.

7) konkurencja – Pilot Declared Goal – wygrał; Fukutaro TAZAWA, Japonia 1000 pkt.

8) konkurencja – Land Run – wygrał; Fukutaro TAZAWA, Japonia 1000 pkt.

9) konkurencja – Race to an Area – wygrał; Arkadiusz SIONKOWSKI Polska 1000 pkt.

10) konkurencja – Judge Declared Goal – wygrał; Dieter ACKERMANN, Niemcy 1000 pkt.

11) konkurencja – Fly On – wygrali ex aequo; Jan KOSTRHUN Czechy i Ignas KAZLAUSKAS Litwa po 1000 pkt.

12) konkurencja – Maximum Distance Double Drop – wygrał; Fabio PASSOS Brazylia 980 pkt.

13) konkurencja – Minimum Distance – wygrał; Arkadiusz SIONKOWSKI, Polska 1000 pkt.

14) konkurencja – Judge Declared Goal – wygrał; Ben RAVEN Wielka Brytania 1000 pkt.

15) konkurencja – Hesitation Waltz – wygrała: Kaylee SLAG Holandia 1000 pkt

16) konkurencja – Elbow – wygrała: Pauline COLIN, Francja 1000 pkt.

17) konkurencja – Pilot Declared Goal – wygrał: Cameron WALL USA 1000 pkt.

18) konkurencja – Gordon Bennett Memorial – wygrał; Jacob BENJAMIN Kanada 1000 pkt.

19) konkurencja – Judge Declared Goal – wygrał; Bendegúz MENYHáRT, Węgry 1000 pkt.

20) konkurencja – Pilot Declared Goal – wygrał; Joe SEYMOUR, USA 1000 pkt.

21) konkurencja – Judge Declared Goal – wygrał; Filippo CURTI, Włochy 1000 pkt.

22) konkurencja – 3D Shape Task – wygrał; Jacob BENJAMIN Kanada 1000 pkt.

23) konkurencja – Judge Declared Goal – wygrał; Kenian DEKEIN , Belgia 1000 pkt.

24) konkurencja – Hesitation Waltz – wygrał; Adam KLICKA, Czechy 1000 pkt.

25) konkurencja – Angle – wygrał; Kacper BORKOWSKI, Polska 1000 pkt.

26) konkurencja – Calculated Rate of Approach Task – wygrał; Ben RAVEN, Wioelka Brytania 1000 pkt.

27)  konkurencja – 3D Shape Task – wygrał; Adam KLICKA, Czechy 1000 pkt.

28) konkurencja – Fly On – wygrał; Edoardo BARBIERI, Włochy 1000 pkt.

29) konkurencja – Fly In – wygrał;  Jacob BENJAMIN  Kanada, 1000 pkt.

30) konkurencja – Shortest Flight – Kenian DEKEIN, Belgia 1000 pkt.

31) konkurencja – Maximum Distance – wygrał; Edoardo BARBIERI Włochy 1000 pkt.

32) konkurencja  – Judge Declared Goal – wygrał; Ignas KAZLAUSKAS Litwa 1000 pkt.

33) konkurencja – Hesitation Waltz – wygrał; Herbert DORN, Austria 1000 pkt.

34) konkurencja – Judge Declared Goal – wygrał; Jakub DZIEDZIAK, Polska 1000 pkt.

35) konkurencja – Pilot Declared Goal – wygrał; Joe SEYMOUR USA 1000 pkt.

36) konkurencja – Land Run – wygrał – Richard VEENSTRA  Holandia, 1000 pkt.

37)  konkurencja – Hesitation Waltz – wygrał; Kenian DEKEIN  Belgia,  1000 pkt.

38) konkurencja – Pilot Declared Goal  – wygrali ex aequo Kenian DEKEIN, Belgia i Fabio PASSOS Brazylia po 1000 pkt

39) konkurencja – Gordon Bennett Memorial – wygrał; Richard VEENSTRA, Holandia 1000 pkt.

40) konkurencja – Fly On – wygrał;  Ignas KAZLAUSKAS,  Litwa,  1000 pkt.

 

Wyniki końcowe - rywalizowało ?? zawodników

Miejsce Zawodnik Kraj Maszyna Wynik
7 Fabio Passos Brazylia b. d. 26,680
2 Paul Cuenot Francja DS 28,200
11 Arkadiusz Sionkowski Polska b. d. 24,917
1 Jakub Dziedziak Polska Roleski 28,537
6 Kacper Borkowski Polska Smyk 27,231
3 Daniel Gregory Wielka Brytania Candy Mountain 28,181
4 Maarten Deleersnyder Belgia Containers Maes 27,690
5 Kenian Dekein Belgia Sloggi - Gets even hotter 27,574
8 Jan Kostrhun Czechy Renc 25,983
9 Patrick Nilz USA b. d. 25,456
10 Ignas Kazlauskas Litwa Lithuania 25,325
15 Piotr Grajek Polska NEXBAU 23,882
23 Wojciech Nowakowski Polska b. d. 21,168