5 Balonowe Mistrzostwa Świata Kobiet - Northam

Data publikacji: 03.07.2022

Udostępnij:

FacebookTwitter

Northam, Australia, 02-09.09.2023

 

W zawodach wystartowało  30  zawodniczek z 13 państw

 

Rozegrane konkurencje

 

1) konkurencja – Judge Declared Goal – wygrała; KINDERMANN-SCHOEN, Elisabeth Austria 1000 pkt

2) konkurencja -Pilot Declared Goal) – wygrała; SIMONAVICIUTE, Agne Liktwa, 1000 pkt

3) konkurencja – Hesitation Waltz – wygrała; HEMMINGS, Stephanie Wielka Brytania 1000 pkt.

4) konkurencja – Pilot Declared Goal – wygrała SAUNDERS, Scarlett Australia 1000 pkt.

5) konkurencja – Judge Declared Goal – wygrała; HEMMINGS, Stephanie Wielka Brytania 1000 pkt.

6) konkurencja – Hesitation Waltz – wygrała; Bilska-Nowakowska Małgorzata Polska 1000 pkt.

7) konkurencja – Fly On – wygrała; SCAIFE, Nicola Australia 1000 pkt.

8) konkurencja – Hesitation Waltz – wygrała; BECZ, Rita Węgry, 1000 pkt.

9) konkurencja – Pilot Declared Goal – wygrała; SCAIFE, Nicola Australia 1000 pkt.

10) konkurencja – Judge Declared Goal – wygrała; SCAIFE, Nicola Australia 1000 pkt.

11) konkurencja – Judge Declared Goal – wygrała; SCAIFE, Nicola Australia 1000 pkt.

12) konkurencja – Hesitation Waltz – wygrała; OBIEGLO, Susanna Niemcy 1000 pkt.

13) konkurencja – Fly On – wygrała; KINDERMANN-SCHOEN, Elisabeth Austria, 1000 pkt.

14) konkurencja – Hare And Hounds – wygrała: KAHL, Alana Australia, 1000 pkt

15) konkurencja – Judge Declared Goal – wygrała; SCAIFE, Nicola Australia 1000 pkt.

16) konkurencja – Pilot Declared Goal – wygrała; CROFT, Georgia Australia 1000 pkt.

17) konkurencja – Hesitation Waltz – wygrała; BIEDERMANN, Joanna Polska 1000 pkt.

18) konkurencja – Fly On – wygrała; KELLER, Kelli USA 1000 pkt.

19) konkurencja – Judge Declared Goal – wygrała;  SCAIFE, Nicola  Australia 1000 pkt.

20) konkurencja – Hesitation Waltz – wygrała;  HEMMINGS, Stephanie Wielka Brytania 1000 pkt

 

 

klasyfikacja indywidualna 30 zawodniczek

Miejsce Zawodnik Kraj Maszyna Wynik
25 Joanna Biedermann Polska LASSA 8 342
6 Agne Simonaviciute Litwa Antic Pants 11 562
1 Nicola Scaife Australia Flow 17 240
3 Sanne Haarhuis Holandia VH-UED 13 592
2 Stephanie Hemmings Wielka Brytania Doonyart 13 799
4 Elisabeth Kindermann-Schoen Austria Sea Shepherd 12 855
5 Georgia Croft Australia Zoncello 11 817
7 Scarlett Saunders Australia Red Button Ballistic Storm Blizzard Valkyrie 11 555
8 Kate Pepper Nowa Zelandia Flying Kiwi 11 433
9 Chloe Hallett Wielka Brytania Hebe 11 422
10 Lais Lummertz Pinho Brazylia PP-ZXR 11 233
22 Małgorzata Bilska-Nowakowska Polska SP-BPM 9 398

Drużynowo

Miejsce Kraj Wynik
2 Wielka Brytania 590.0
3 Holandia 534.4
1 Australia 614.1