17 Mistrzostwa Europy Balonów Cieplnych - Lleida

Data publikacji: 02.01.2022

Udostępnij:

FacebookTwitter

Lleida, Hiszpania, 15-23.09.2011

 

W mistrzostwach wystartowały 34 balony z 14 państw

 

Konkurencje

 

Rozegrano 24 konkurencje podczas 7 lotów

Lot 1 – 17.09– 1 konkurencja, FIN, wygrał; Stefan Zaberli, Szwajcaria, 1000 pkt.
– 2 konkurencja, HWZ, wygrał; Patrick Legendre, Francja, 1000 pkt.
– 3 konkurencja, PDG; wygrał; Andreas Simoner, Austria, 1000 pkt.
4 konkurencja, LRN,wygrał; Swen Goehler, Niemcy; 1000 pkt.
5 konkurencja, ANG, wygrał; Sandor Vegh, Węgry, 1000 pkt.
Lot 2 – 17.09 6 konkurencja, HWZ, wygrał; Ivan Ayala, Hiszpania, 1000 pkt.
Lot 3 – 20.09 7 konkurencja, MDD, wygrał; Ivan Ayala, Hiszpania, 1000 pkt.
8 konkurencja, HWZ, wygrał; Michael Suchy, Czechy, 1000 pkt.
9 konkurencja, HWZ, wygrał; Ivan Ayala, Hiszpania, 1000 pkt.
10, konkurencja, LRN, wygrał; Angel Aguirre, Hiszpania, 1000 pkt.
11 konkurencja, FON wygrał; David Bareford, Wielka Brytania, 1000 pkt.
Lot 4 – 20.09 – 12 konkurencja, FIN, wygrał; Michael Bourbier, Francja, 1000 pkt.
13 konkurencja, FON, wygrał; Andreas Simoner, Austria, 1000 pkt.
Lot 5 – 21.09 – 14 konkurencja, HWZ, wygrał; Gerald Stürzlinger, Austria, 1000 pkt.
15 konkurencja, GBM, wygrał; Toni Kristian Korhonen, Finlandia, 1000 pkt.
16 konkurencja, FON, wygrał; Rupert Stanley, Wielka Brytania, 1000 pkt.
17 konkurencja, ELB, wygrał; Pavel Kostrhun, Czechy, 1000 pkt.
18 konkurencja, FON wygrał, Guy Cinquin, Francja, 1000 pkt.
Lot 6 – 21.09 – 19 konkurencja, FIN, wygrał; Adolf Kohl, Niemcy, 1000 pkt.
20 konkurencja, WSD, wygrał; Sandor Vegh, Węgry, 1000 pkt.
Lot 7 – 22.09 – 21 konkurencja, CRT, wygrał; Sergey Latypov, Rosja, 1000 pkt.
22 konkurencja, HWZ, wygrał; David Bereford, Wielka Brytania, 1000 pkt.
23 konkurencja, LRN, wygrał; Stefan Zeberli, Szwajcaria, 1000 pkt.
24 konkurencja, FON, wygrał; Stefan Balze, Francja, 1000 pkt.

 

 

Wyniki końcowe - rywalizowały 34 balony

Miejsce Zawodnik Kraj Maszyna Wynik
1 Stefan Zeberli Szwajcaria b. d. 20745
4 Petr Kubicek Czechy b. d. 17315
33 Bartosz Nowakowski Polska b. d. 13276
5 Uwe Schneider Niemcy b. d. 16977
3 David Bareford Wielka Brytania b. d. 19203
2 Ivan Ayala Alcalde Hiszpania b. d. 19729
6 Guy Cinquin Francja b. d. 16967
7 Sergey Latypov Rosja b. d. 16574
8 Christoffer Mundt Dania b. d. 16157
9 Vytautas Sviderskis Litwa b. d. 16090