10 Szybowcowe Mistrzostwa Świata Kobiet - Lake Keepit

Data publikacji: 29.12.2021

Udostępnij:

FacebookTwitter

Lake Keepit, Australia, 03-17.01.2020

 

 

W zawodach wystartowało 47 zawodniczek z 10 państw

 

 

Rozegrane konkurencje

 

klasa standard

 

1) 4.01 konkurencja wielobok 459.95 km wygrała; Sarah Arnold USA 137.84 km/h 1000 pkt.

2) 5.01 konkurencja wielobok 459.26 km, wygrała Aude Untersee, Francja, 131.48 km/h, 1000 pkt

3)  6.01 konkurencja nie rozegrana

4)  7.01 konkurencja obszarowa 273.67 km/555.48 km, wygrała; Anna Piotrowska, Polska, 114.05 km/h, 379.83 km, 1000 pkt.

5)  8.01 konkurencja wielobok 454.29 km wygrała Aude Grangeray, Francja, 131.30 km/h, 1000 pkt.

6)  9,01 konkurencja obszarowa 283.00 km/552.42 km wygrała; Jana Veprekova, Czechy, 119.51 km/h, 425.77 km, 1000 pkt

7)  10.01 konkurencja wielobok 435.21 km wygrała; Aude Grangeray, Francja 300.02 km, 600 pkt.

8)  13.01 konkurencja obszarowa 312.56 km/625.25 km, wygrała; Lisa Trotter, Australia, 135.09 km/h 508.98 km 1000 pkt

9)  14.01 konkurencja wielobok 508.18 km, wygrała; Sarah Arnold, USA 136,82 km/h 1000 pkt

10)  15.01 konkurencja obszarowa 287.51 km/568.12 km wygrała; Aude Grangeray Francja 106.81 km/h 391.44 km 1000 pkt

 

klasa club

 

1)  4.01 konkurencja wielobok 411.94 km, wygrała; Jenny Ganderton, Australia 122,71 km/h 1000 pkt.

2)  5,01 konkurencja wielobok 381.64 km wygrała; Céline Rault Francja 96.29 km/h 1000 pkt.

3)  6,01 konkurencja nie rozegrana

4)  7.01 konkurencja obszarowa 240.92 km/529.47 km wygrała; Elena Fergnani, Włochy 104.15 km/h, 373.23 km, 1000 pkt.

5)  8,01 konkurencja wielobok 406.62 km, wygrała Jo Davis, Australia 121.71 km/h 1000 pkt.

6)  9.01 konkurencja obszarowa 220.54 km/437.70 km wygrała Céline Rault Francja 109.64 km/h 351.47 km 1000 pkt.

7)  10.01 konkurencja wielobok 417.79 km wygrała; Barbora Moravcova Czechy 290.67 km 600 pkt.

8)  13.01 konkurencja obszarowa 301.47 km/603.05 km wygrała; Christine Grote, Niemcy 114.88 km/h 474.68 km 1000 pkt.

9)  14.01 konkurencja wielobok 356.30 km wygrała; Jo Davis, Australia, 129.56 km/h  900 pkt.

10)  15.01 konkurencja obszarowa 265.17 km/564.32 km wygrała; Elena Fergnani Włochy, 102.66 km/h 398.51 km 1000 pkt.

 

klasa 18 metrowa

 

 

1)  4.01 konkurencja wielobok  478.20 km, wygrała Alena Netusilova Czechy, 145.21 km/h 1000 pkt

2)  4.01 konkurencja wielobok 465.07 km, wygrała; Anne Ducarouge, Francja, 122,4 km/h 1000 pkt.

3)  6.01 konkurencja nie rozegrana

4)  7.01 konkurencja obszarowa 276.80 km/580.22 km, wygrała Alena Netusilova, Czechy, 143.06 km/h 446.29 km 1000 pkt

5)  8.01, konkurencja wielobok 561.75 km, wygrała Ailsa McMillan, Australia, 151,92 km/h 1000 pkt.

6)  9,01 konkurencja obszarowa 304.55 km/591.52 km, wygrała; Anne Ducarouge, Francja 138.61 km/h, 456.02 km, 1000 pkt.

7)  10.01 konkurencja wielobok 538.45 km, wygrała Ailsa McMillan, Australia, 386.93 km, 482 pkt

8)  13.01 Konkurencja obszarowa 317.46 km/625.60 km, wygrała; Ailsa McMillan, Australia 147.79 km/h 555.98 km 1000 pkt.

9)  14.01 konkurencja wielobok 501.50 km wygrała; Ailsa McMillan, Australia, 156.60 km/h 1000 pkt.

10)  15.01 konkurencja obszarowa 325.95 km/675.29 km wygrała; Katrin Senne, Niemcy, 125.70 km/h 506.42 km 1000 pkt.

 

Wyniki końcowe - klasa standard - 16 zawodniczek

Miejsce Zawodnik Kraj Maszyna Wynik
6 Jana Veprekova Czechy LS 8 7476
10 Aude Untersee Francja Discus 2a 7134
4 Dana Novakova Czechy LS 8 7540
2 Aude Grangeray Francja Discus 2a 7932
3 Ayala Truelove Wielka Brytania LS 8 7601
1 Sarah Arnold USA Discus 2 7998
11 Agata Kaszczuk Polska LS 8 7112
5 Hana Treslova Czechy LS 8 7526
7 Lisa Trotter Australia LS 8 7418
8 Claire Scutter Australia LS 8 7325
9 Akemi Ichikawa Japonia LS 8 7225
15 Anna Piotrowska Polska LS 8 6819

Wyniki końcowe - klasa 18 metrowa - 14 zawodniczek

Miejsce Zawodnik Kraj Maszyna Wynik
9 Joanna Biedermann Polska JS1 C 6658
5 Alena Netusilova Czechy JS 3 7466
8 Jana Treslova Czechy JS 3 7036
3 Katrin Senne Niemcy JS 3 7829
2 Anne Ducarouge Francja JS 3 8123
4 Elizabeth Sparrow Wielka Brytania ASG 29 7739
10 Margherita Acquaderni Włochy Ventus 3 6587
1 Melanie Gadoulet Francja JS 3 8137
6 Ailsa Mc Millan Australia JS1 7461
7 Lisa Turner Australia ASG 29 7186

Wyniki końcowe - Klasa club - 17 zawodników

Miejsce Zawodnik Kraj Maszyna Wynik
2 Christine Grote Niemcy LS 4 7735
1 Elena Fergnani Włochy Discus 7859
5 Sabrina Vogt Niemcy LS 4 WL 7667
7 Judyta Czyż Polska ASW 19 7378
8 Kinga Tchórz Polska SZD-48-3 7324
6 Claudia Hill Wielka Brytania LS 4 7402
3 Céline Rault Francja LS 4B 7708
4 Jo Davis Australia ASW 20 7703
9 Barbora Moravcova Czechy ASW 19B 7163
10 Jenny Ganderton Australia Mosquito 7091

Drużynowo - 8 reprezentacji

Miejsce Kraj Wynik
4 Niemcy 854.46
2 Wielka Brytania 894.81
1 Francja 904.15
7 Polska 835.76
5 Czechy 841.26
3 Włochy 859.11
6 USA 837.52
8 Australia 813.70

Miejsce Zawodnik Kraj Maszyna Wynik