11 Szybowcowe Mistrzostwa Świata Kobiet - Husbands Bosworth

Udostępnij:

FacebookTwitter

Husbands Bosworth, Wielka Brytania, 13-27.08.2022

 

 

W zawodach wystartowało 43 zawodniczki z 12 państw w klasach; club, standard i 18 metrowej

 

Powstała strona mistrzostw

 

Rozegrane konkurencje

 

klasa club

 

1) 14.08. konkurencja to obszarówka 181.69 km/419.90 km, wygrała; Claudia Hill Wielka Brytania, 337.35 km, 111.64 km/h 1000 pkt

2) 15.08 konkurencja to wielobok 188.91 km. Uznana za nie rozegraną

3) 18.08 konkurencja to wielobok 175.94 km, wygrała; Edita Skalskiene, Litwa, 52.39 km/h, 349 pkt.

4) 19 .08 konkurencja obszarowa 167.48 km/443.56 km wygrała; Petra Piskata, Czechy 335.57 km, 89.49 km/h 1000 pkt.

5) 20 .08 konkurencja to wielobok 216.36 km. Uznana za nie rozegraną

6) 21.08 konkurencja to obszarówka 122.18 km/427.97 km, wygrała; Elena Fergnani, Włochy, 283.69 km, 81.73 km/h 1000 pkt.

7) 23.08 konkurencja to wielobok 160.13 km, wygrała; Ines Engelhardt, Niemcy, 53.89 km/h 478 pkt

8) 24.08 konkurencja to obszarówka 114.43 km/332.74 km Uznana za nie rozegraną

9) 25.08 konkurencja to wielobok 105.07 km, Uznana za nie rozegraną

10) 26.08 konkurencja to obszarówka 127.94 km/380.78 km, wygrała; Valentina Toporova, Ukraina, 200.06 km, 61.66 km/h 847 pkt.

 

klasa standard

 

1) 14.08 konkurencja to obszarówka 288.49 km/525.57 km wygrała; Cornelia Schaich Niemcy, 480.70 km, 134.22 km/h, 1000 pkt.

2) 15.08 konkurencja to wielobok 224.99 km Uznana za nie rozegrana

3) 18. 08 konkurencja to wielobok 154.03 km wygrała; Anaïs Gaubert Francja 55.71 km/h, 392 pkt.

4) 19,08 konkurencja to obszarówka 184.71 km/521.28 km, wygrała: Aude Untersee, Francja, 378.00 km, 105.53 km/h 1000 pkt

5) 20.08 konkurencja to wielobok 124.79 km. Wygrała; Cornelia Schaich Niemcy, 88.68 km/h, 270 pkt.

6) 21.08 konkurencja to obszarówka 130.73 km/427.43 km, wygrała; Jana Veprekova, Czechy, 257.41 km, 98.77 km/h, 842 pkt.

7) 22.08 konkurencja to wielobok 121.77 km wygrała; Aude Untersee Francja, 87.00 km/h, 297 pkt.

8) 23.08 konkurencja to wielobok 172.13 km wygrała; Cornelia Schaich Niemcy 59.71 km/h 389 pkt.

9) 24.08 konkurencja to obszarówka 119.04 km/333.11 km, Uznana za nie rozegraną

10) 25.08 konkurencja to wielobok 121.19 km Uznana za nie rozegraną

11) 26.08 konkurencja to obszarówka 125.64 km/376.28 km, wygrała; Cornelia Schaich, Niemcy, 214.89 km, 68.74 km/h, 681 pkt.

 

klasa 18 metrowa

 

1) 14.08 konkurencja to obszarówka 288.49 km/525.57 km wygrała; Katrin Senne, Niemcy, 506.03 km, 142.43 km/h, 1000 pkt.

2) 15.08 konkurencja to wielobok 257.48 km Uznana za nie rozegraną

3) 18.08 konkurencja to wielobok 161.17 km wygrała; Mélanie Gadoulet, Francja, 56.74 km/h, 271 pkt.

4) 19.08 konkurencja obszarowa 246.19 km/591.24 km, wygrała; Mélanie Gadoulet Francja, 431.58 km, 107.07 km/h 1000 pkt.

5) 20.08 konkurencja to wielobok 170.19 km, wygrała; Alena Netusilova, Czechy, 98.99 km/h, 335 pkt

6) 21.08 konkurencja to obszarówka 124.83 km/425.48 km wygrała; Alena Netusilova, Czechy, 318.61 km, 111.36 km/h, 888 pkt.

7) 22.08 konkurencja to wielobok 148.94 km wygrała; Astrid Galaret, Francja, 106.32 km/h 282 pkt.

8) 23.08 konkurencja to wielobok 188.14 km wygrała; Alena Netusilova Czechy, 79.51 km/h, 336 pkt.

9) 24.08 konkurencja to 125.62 km/337.76 km, Uznana za nie rozegrana

10) 25.08 konkurencja to wielobok 145.46 km Uznana za nie rozegraną

11) 26.08 konkurencja to 131.02 km/379.45 km, Wygrała; Anne Ducarouge, Francja, 216.34 km, 69.00 km/h, 533 pkt.

 

 

 

Wyniki końcowe - klasa club - 18 zawodniczek

Miejsce Zawodnik Kraj Maszyna Wynik
4 Elena Fergnani Włochy Discus 4104
5 Aude Grangeray Francja LS 7 4061
2 Claudia Hill Wielka Brytania LS 1 f neo 4182
7 Ulrike Teichmann Niemcy LS 4 3862
9 Klara Teichmannova Czechy LS 4 3646
1 Petra Piskata Czechy LS 4 4282
3 Ines Engelhardt Niemcy LS 1 f 4181
6 Louise Rodriguez Francja LS 7 3893
8 Alizée Petit Francja LS 4 3711
10 Alison Mulder Wielka Brytania LS 4a 3466

Wyniki końcowe - klasa standard - 13 zawodniczek

Miejsce Zawodnik Kraj Maszyna Wynik
3 Jana Veprekova Czechy LS 8 4356
7 Christine Grote Niemcy Discus 2a 4158
1 Cornelia Schaich Niemcy LS 8 4692
2 Sabrina Vogt Niemcy Discus 2a 4509
11 Judyta Czyż Polska LS 8 3621
10 Kinga Tchórz Polska LS 8 3,675
5 Aude Untersee Francja Discus 2a 4351
9 Dana Novakova Czechy LS 8 4014
4 Barbora Moravcova Czechy LS 8b 4355
6 Anaïs Gaubert Francja Discus 2a 4214
8 Francesca Roberts Wielka Brytania LS 8 4,033

Wyniki końcowe - Klasa 18 metrowa - 12 zawodniczek

Miejsce Zawodnik Kraj Maszyna Wynik
3 Alena Netusilova Czechy ASG 33 Es 4369
7 Jana Treslova Czechy JS 3 3,802
5 Katrin Senne Niemcy JS 3 3993
1 Anne Ducarouge Francja JS 3 4411
4 Stefanie Mühl Niemcy Ventus 3T 18m 4129
9 Sandra Malzacher Niemcy ASG 29 3340
10 Jane Nash Wielka Brytania JS-MD 3 2605
2 Melanie Gadoulet Francja JS 3 4400
6 Hana Treslova Czechy JS-MD 3 3,927
8 Astrid Galaret Francja JS 3 3682

Wynii końcowe - drużynowo

Miejsce Kraj Wynik
1 Niemcy 922.74
4 Wielka Brytania 783.71
2 Francja 919.11
3 Czechy 918.85
5 Włochy 761.25