12 Szybowcowe Mistrzostwa Świata Kobiet - Garray

Udostępnij:

FacebookTwitter

Garray, Hiszpania, 01-15.07.2023

 

 

W zawodach wystartowało 47 zawodniczek z 13 państw w trzech klasach

 

 

Rozegrane konkurencje

 

klasa standard

 

 

1) 02.07 konkurencja to obszarówka 194.20 km/330.40 km wygrała; Barbora Moravcova, Czechy, 114,58 km/h 277,16 km 768 pkt

2) 04.07 konkurencja to wielobok 386.77 km, wygrała; Marilyne Abadie-Bérard Francja 100.42 km/h 1000 pkt.

3) 05.07 konkurencja to obszarówka uznana za nie rozegraną

4) 06.07 konkurencja to obszarówka 188.62 km/393.13 km wygrała; Lizzy van Zomeren, Holandia, 138.75 km/h 303.24 km 674 pkt.

5) 08. 07 konkurencja to wielobok 353.98 km  wygrała; Sabrina Vogt Niemcy 104.94 km/h 1000 pkt.

6) 09 07 konkurencja to wielobok 357.79 km wygrała; Cornelia Schaich Niemcy 111.47 km/h 1000 pkt.

7) 10. 07 konkurencja to obszarówka 309.06 km/485.12 km wygrały ex aequo; Dana Novakova Czechy 88.33 km/h 353.12 km Jana Treslova Czechy 88.31 km/h 353.28 km po 1000 pkt.

8) 11. 07 konkurencja to wielobok 314.75 km wygrała; Marilyne Abadie-Bérard Francja 105.34 km/h 933 pkt.

9) 12,07 konkurencja to obszarówka 245.08 km/407.12 km wygrała; Anais Gaubert Francja 116.62 km/h 352.18 km 1000 pkt.

10) 13.07 konkurencja to wielobok 374.60 km wygrała; Lizzy van Zomeren Holandia 100.18 km/h 1000 pkt.

11) 14.07 konkurencja to wielobok 321.94 km wygrała; Marilyne Abadie-Bérard Francja 124.88 km/h 831 pkt.

 

klasa club

 

1) 02.07 konkurencja to obszarówka 195.93 km/302.15 km, wygrał; Louise Rodriguez, Francja 102.53 km/h 220.10 km 659 pkt

2) 04.07 konkurencja to wielobok 303.72 km wygrała; Aude Grangeray, Francja 84.86 km/h 1000 pkt

3) 05.07 konkurencja to wielobok uznana za nie rozegraną

4) 06. 07 konkurencja to obszarówka uznana za nie rozegraną

5) 08. 07 konkurencja to wielobok 324.06 km wygrała Louise Rodriguez Francja 105.15 km/h 1000 pkt.

6) 09 07 konkurencja to wielobok 307.08 km wygrała Daniela Wilden Niemcy 100.13 km/h 1000 pkt.

7) 10.07 konkurencja to obszarówka 222.42 km/397.65 km wygrała Louise Rodriguez Francja 69.43 km/h 235.52 km 920 pkt.

8) 11. 07 konkurencja to wielobok  272.05 km uznana za nie rozegraną

9) 12.07 konkurencja to obszarówka 170.12 km/330.82 km wygrała Elena Fergnani Włochy 95.61 km/h 242.80 km 816 pkt

10) 13.07 konkurencja to wielobok 306.45 km wygrała Tereza Koubkova Czechy 96.00 km/h 1000 pkt.

11) 14. 07 konkurencja to wielobok 238.67 km wygrała; Alizée Petit Francja 105.57 km/h 704 pkt.

 

klasa 18 metrowa

 

1) 02.07 konkurencja to obszarówka 257.64 km/408.84 km, wygrała; Alena Netusilova, Czechy, 133.94 km/h 359.01 km 872 pkt

2) 093.07 konkurencja to wielobok uznana za nie rozegraną

3) 04.07 konkurencja to wielobok 424.90 km wygrała; Michaela Rendlova Czechy 113.63 km/h 1000 pkt.

4) 05.07 konkurencja to wielobok uznana za nie rozegrana

5) 08, 07 konkurencja to obszarówka 260.05 km/460.09 km wygrała; Anne Ducarouge Francja, 142.38 km/h, 306,10 km 659 pkt

6) 08. 07 konkurencja to wielobok 448.67 km wygrała; Alena Netusilova Czechy 118.38 km/h 1000 pkt.

7) 09. 07 konkurencja to wielobok  100.13 km/h wygrała; Michaela Rendlova Czechy 120.41 km/h 1000 pkt.

8)  10.07 konkurencja to obszarówka 326.91 km/502.03 km wygrała; Mélanie Gadoulet Francja 107.19 km/h 377.37 km 1000 pkt.

9) 11.07 konkurencja to wielobok 346.83 km wygrała; Hana Treslova Czechy 123.42 km/h 924 pkt.

10)  12.07 konkurencja to obszarówka 225.58 km/441.29 km wygrała; Mélanie Gadoulet Francja 116.12 km/h 369.27 km 1000 pkt

11) 13.07 konkurencja to wielobok 511.04 km wygrały; ex aequo Alena Netusilova Czechy 95.18 km/h i Katrin Senne Niemcy  95.16 km/h po 927 pkt

12) 14. 07 konkurencja to wielobok 381.22 km wygrała; Anne Ducarouge Francja 142.68 km/h 869  pkt

 

 

Pełne wyniki pod linkiem

 

 

 

Wyniki końcowe - klasa standard - 16 zawodniczek

MiejsceZawodnikKrajMaszynaWynik
13 Joanna Biedermann Polska Discus 2a 6416
8 Cornelia Schaich Niemcy LS 8 7378
7 Jana Treslova Czechy LS 8 7592
4 Sabrina Vogt Niemcy Discus 2a 8413
2 Aude Untersee Francja Discus 2a 8656
5 Dana Novakova Czechy LS 8b 8290
1 Barbora Moravcova Czechy LS 8 8704
6 Anaïs Gaubert Francja Discus 2a 8,072
10 Francesca Roberts Wielka Brytania LS 8 7013
3 Marilyne Abadie-Bérard Francja Discus 2a 8605
9 Lucia Esteban Loring Hiszpania Discus 2a 7372

Wyniki końcowe - klasa 18 metrowa - 12 zawodniczek

MiejsceZawodnikKrajMaszynaWynik
1 Alena Netusilova Czechy JS3 18m 8885
6 Katrin Senne Niemcy JS3 18m Jet 7983
3 Anne Ducarouge Francja JS3 18m 8459
7 Elizabeth Sparrow Wielka Brytania ASG 29 18m 7016
8 Sandra Malzacher Niemcy ASG 29 18m 6591
2 Melanie Gadoulet Francja JS3 18m 8571
5 Hana Treslova Czechy JS3 18m 8115
9 Astrid Galaret Francja JS3 18m 6306
4 Michaela Rendlova Czechy AS 33 Es 18m 8334
10 Anja Barfuss Niemcy ASG 29 Es 18m 5982

Wyniki końcowe - Klasa club - 19 zawodniczek

MiejsceZawodnikKrajMaszynaWynik
4 Tereza Koubková Czechy LS 4 6190
7 Elena Fergnani Włochy Discus a 5922
6 Aude Grangeray Francja LS 7 6011
9 Petra Piskata Czechy ASW 20 5773
1 Louise Rodriguez Francja LS 7 6486
10 Alizée Petit Francja ASW 20 5,607
2 Michaela Krizova Czechy LS 4 6,444
3 Daniela Wilden Niemcy LS 7 WL 6375
5 Carolin Rothhardt Niemcy LS 7 6138
8 Paula Drazul Argentyna ASW 20 5837

Drużynowo - 5 reprezentacji

MiejsceKrajWynik
3 Niemcy 790.30
4 Wielka Brytania 750.90
2 Francja 881.91
1 Czechy 896.83
5 Hiszpania 732.75