4 Szybowcowe Mistrzostwa Świata Kobiet - Romorantin

Udostępnij:

FacebookTwitter

Romorantin, Francja, 12-22.07.2007

 

 

W zawodach wystartowało 44 zawodniczki

 

 

Migawki z mistrzostw

 

 

Rozegrane konkurencje

 

klasa standard

 

1) 12.07. wygrała; Sarah Kelman, Wielka Brytania – 149,6 km
2) 13.07. wygrała; Eva Cerna, Czechy – 173 km
3) 14.07. wygrała; Gundula Goecke, Niemcy – 154,1 km
4) 15.07. wygrała; Joanna Biedermann, Polska – 136,8 km
5) 17.07. wygrała; Sarah Kelman, Wielka Brytania – 360,9 km
6) 18.07. wygrała; Jana Veprekova; Czechy – 281, 2 km
7) 19.07. wygrała; Sue Kussbach, Niemcy – 190,6 km
8) 20.07. wygrała; Sarah Kelman, Wielka Brytania – 197,6 km
9) 21.07. wygrała; Sue Kussbach, Niemcy – 228 km

 

klasa club

 

1) 12.07. wygrała; Vera Shishlakova, Rosja – 126,3 km
2) 13.07. wygrała; Vera Shishlakova, Rosja – 263,2 km
3) 14.07. wygrała; Gill Spreckley, Wielka Brytania – 149,6 km
4) 15.07. wygrała; Dana Novakova, Czechy – 108,6 km
5) 17.07. wygrała; Agnete Olesen, Dania – 300 km
6) 18.07. wygrała; Gill Spreckley, Wielka Brytania – 249,8 km
7) 19.07. wygrała; Kathrin Woetzel, Niemcy – 132,5 km
8) 20.07. wygrała; Christie Grote, Niemcy – 142,6 km
9) 21.07. wygrała; Dana Novakova, Czechy – 218,1 km

 

klasa 15 metrowa

 

1) 12.07. wygrała; Anja Kohlrausch, Niemcy – 162,6 km
2) 13.07. wygrała; Jana Treslova, Czechy – 189,1 km
3) 14.07. wygrała; Anja Kohlrausch, Niemcy – 171,2 km
4) 15.07. wygrała; Marilyne Abadie Berard, Francja – 131,7 km
5) 17.07. wygrała; Kathrin Senne, Niemcy – 378,9 km
6) 18.07. wygrała; Anja Kohlrausch, Niemcy – 255,5 km
7) 19.07. wygrała; Kathrin Senne, Niemcy – 193,6 km
8) 20.07. wygrała; Marilyne Abadie Berard, Francja – 198,5 km
9) 21.07. wygrała; Valentina Toporowa, Ukraina – 251,2 km

 

 

Wyniki końcowe - klasa standard - 13 zawodniczek

MiejsceZawodnikKrajMaszynaWynik
2 Jana Veprekova Czechy LS 8b 5519
3 Joanna Biedermann Polska LS 8 5431
6 Gundula Goeke Niemcy LS 8 5059
13 Krystyna Marszałek Polska LS 8 3890
7 Sue Claudia Kussbach Niemcy LS 8a 4978
5 Eva Cerna Czechy Discus 2a 5129
4 Kay Melanie Draper Wielka Brytania LS 8 5195
1 Sarach Kelman Wielka Brytania ASW 28 6046
10 Christine Bürki Szwajcaria LS 8 4518
8 Susanne Schödel Niemcy LS 8 4948
9 Eva Poujardieu Francja LS 8 4643

Wyniki końcowe - klasa 15 metrowa - 11 zawodniczek

MiejsceZawodnikKrajMaszynaWynik
5 Valentyna Toporova Ukraina Ventus 2b 5622
7 Lenka Kuthanova Czechy LAK 17/15m 5257
11 Anna Michalak Polska ASW 27 4042
8 Sarah Lucy Withall Wielka Brytania ASW 27 4706
6 Jana Treslova Czechy Ventus 2ax 5278
1 Katrin Senne Niemcy Ventus 2a 6085
3 Anne Ducarouge Francja ASW 27 5833
9 Margherita Acquaderni Włochy Ventus 2ax 4702
2 Anja Kohlrausch Niemcy Ventus 2a 5837
4 Marilyne Abadie Berard Francja LAK 17/15m 5785
10 Nina Shalneva Rosja LS 6 4125

Wyniki końcowe - Klasa club - 20 zawodniczek

MiejsceZawodnikKrajMaszynaWynik
3 Christine Grote Niemcy Libelle Std 5027
16 Halina Rynkiewicz Polska Jantar Std. 3 3732
1 Gillian Spreckley Wielka Brytania LS 1f 5310
6 Edita Skalskiene Litwa Jantar Std.3 4693
2 Kathrin Wötzel Niemcy Libelle Std. 5121
4 Rosemary Johnson Wielka Brytania ASW 19 4871
5 Elizabeth Sparrow Wielka Brytania Pegase 4788
7 Dana Novakova Czechy Cirrus Std. 4642
8 Agnete Olsen Dania Libelle Std. 4456
9 Pavlina Horackova Czechy Jantar Std.2 4328
10 Celine Montorio Francja ASW 19 4323.
17 Agnieszka Lenartowicz Polska Jantar Std. 3 3484